Chinese (Simplified)CzechDutchEnglishFrenchGermanHungarianItalianPolishPortugueseSpanishUkrainian

Koszulki reklamowe z nadrukiem

Nadruki na koszulkach są jednym z najczęściej stosowanych sposobów dotarcia do klienta, a koszulki reklamowe stały się nieodzownym narzędziem budowy pozytywnych relacji i lojalności konsumentów. Można mówić że jest to obecnie tradycyjny i sprawdzony sposób promowania marki, firmy, produktów i haseł społecznościowych przy stosunkowo niewielkich kosztach . Nieprzypadkowo ta forma promocji określana jest jako "chodząca reklama" lub wykorzystanie "najtańszej powierzchni reklamowej " . T-shirt z nadrukiem doskonale sprawdza się podczas akcji terenowych czy eventów, oraz jako upominek reklamowy .

Długopisy Reklamowe

Długopis reklamowy dzięki połączeniu niskiej ceny i dużej funkcjonalności jest jednym z najpopularniejszych upominków promocyjnych. Bardzo często w ręku klienta długopis z nadrukiem pełni funkcję „ambasadora marki” . Każdy z nas ma lub miał swój ulubiony długopis i na pewno zdarzyło się że był to właśnie długopis z nadrukowanym logo lub hasłem reklamowym . Chcemy aby dostarczane przez nas długopisy z nadrukiem stały się „ulubieńcami” waszych klientów . Stworzyliśmy więc kolekcję długopisów reklamowych w której połączyliśmy ergonomię ich kształtu z nowoczesnym, estetycznym wzornictwem, oraz solidne wykonanie z przystępną ceną.

Odzież Reklamowa

Odzież reklamowa to wyjątkowo szeroka grupa artykułów o bardzo różnych funkcjach marketingowych . Najtańsze produkty takie jak czapki czy koszulki znajdują zastosowanie jako niedrogie upominki reklamowe i są nieodzownym elementem budowania pozytywnych relacji i lojalności konsumenta. Nieco droższe wyroby takie jak bluzy polarowe, koszule i kurtki będą najczęściej wykorzystane jako element ubioru korporacyjnego .Bez względu na cenę i zastosowanie, odzież reklamowa powinna kształtować pozytywny obraz firmy lub produktu w świadomości klienta i dlatego tak ważna jest tu jej jakość oraz estetyka wykonania.

Florette 19623

1.81 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Najniższa cena z ostatnich 30 dni 1.81pln/szt Netto + 23% Vat

Skontaktuj się z nami

Długopis Florette to cienki, metalowy długopis automatyczny. Jego wykończenie składa się z żywych kolorów, które pięknie kontrastują z czarnymi elementami.

 

Wymiary : 135 x 8 mm
Materiał: metal
Kolor : Biały, błękitny, czarny, czerwony, pomarańczowy, różowy, zielony, żółty, srebrny, niebieski
Opakowanie produktu: woreczek foliowy
Kolor wkładu:niebieski

 

Smukła linia nadaje mu lekkości i sprawia, że jest bardzo wygodny w użytkowaniu. Długopis Florette jest idealnym narzędziem do pisania zarówno w biurze, jak i w szkole czy w domu. Jego elegancki wygląd oraz niezawodna jakość sprawiają, że jest to popularny wybór wśród osób ceniących sobie piękno i funkcjonalność.

Florette jest wyposażony w wkład w kolorze niebieskim, który zapewnia płynne i precyzyjne pisanie. Wymiary długopisu to 135 x 8 mm, co czyni go łatwym do przenoszenia i przechowywania.

 

ikona pdf Pobierz Katalog