Chinese (Simplified)CzechDutchEnglishFrenchGermanHungarianItalianPolishPortugueseSpanishUkrainian

Koszulki reklamowe z nadrukiem

Nadruki na koszulkach są jednym z najczęściej stosowanych sposobów dotarcia do klienta, a koszulki reklamowe stały się nieodzownym narzędziem budowy pozytywnych relacji i lojalności konsumentów. Można mówić że jest to obecnie tradycyjny i sprawdzony sposób promowania marki, firmy, produktów i haseł społecznościowych przy stosunkowo niewielkich kosztach . Nieprzypadkowo ta forma promocji określana jest jako "chodząca reklama" lub wykorzystanie "najtańszej powierzchni reklamowej " . T-shirt z nadrukiem doskonale sprawdza się podczas akcji terenowych czy eventów, oraz jako upominek reklamowy .

Długopisy Reklamowe

Długopis reklamowy dzięki połączeniu niskiej ceny i dużej funkcjonalności jest jednym z najpopularniejszych upominków promocyjnych. Bardzo często w ręku klienta długopis z nadrukiem pełni funkcję „ambasadora marki” . Każdy z nas ma lub miał swój ulubiony długopis i na pewno zdarzyło się że był to właśnie długopis z nadrukowanym logo lub hasłem reklamowym . Chcemy aby dostarczane przez nas długopisy z nadrukiem stały się „ulubieńcami” waszych klientów . Stworzyliśmy więc kolekcję długopisów reklamowych w której połączyliśmy ergonomię ich kształtu z nowoczesnym, estetycznym wzornictwem, oraz solidne wykonanie z przystępną ceną.

Odzież Reklamowa

Odzież reklamowa to wyjątkowo szeroka grupa artykułów o bardzo różnych funkcjach marketingowych . Najtańsze produkty takie jak czapki czy koszulki znajdują zastosowanie jako niedrogie upominki reklamowe i są nieodzownym elementem budowania pozytywnych relacji i lojalności konsumenta. Nieco droższe wyroby takie jak bluzy polarowe, koszule i kurtki będą najczęściej wykorzystane jako element ubioru korporacyjnego .Bez względu na cenę i zastosowanie, odzież reklamowa powinna kształtować pozytywny obraz firmy lub produktu w świadomości klienta i dlatego tak ważna jest tu jej jakość oraz estetyka wykonania.

RODO Klauzura informacyjna

Klauzula informacyjna

Od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenia PE i RE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych.

Na podstawie art 13 Rozporządzenia informujemy, iż:

 

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma REWKOM SITODRUK Maciej Staszewski. z siedzibą w Lublinie, ul.Inżynierska 3, NIP: 712-100-58-79, REGON: 430437149. W sprawie przetwarzania danych kontaktować można się e mailem na adres: maciek@rewkom.com.pl

 

2) Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji zamówień, sporządzania i przesyłania ofert handlowych, indywidualnych kalkulacji oraz zawieranych z naszą firmą umów w zakresie niezbędnym do ich wykonania, w ramach korzystania z naszych usług i witryn internetowych oraz w związku z plikami cookies które są instalowane na naszych stronach www . Podanie ich jest dobrowolne, ale brak podania skutkować będzie brakiem możliwości zawarcia transakcji lub umowy i jej realizacji.

 

3) Jeśli wyrazi Pan/Pani zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez firmę REWKOM SITODRUK Maciej Staszewski w celach marketingowych tj przesyłania informacji o produktach, usługach, przedstawiania propozycji i ofert handlowych, informacji o promocjach, zaproszeń na targi, pokazy i prezentację, a także w celu otrzymywania newslettera, udziału w akcjach mailingowych lub smsowych będą one przetwarzane również w tych celach

 

4) Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa, a także będą udostępniane podmiotom zewnętrznym świadczącym na rzecz naszej firmy usługi księgowe, usługi prawne, usługi informatyczne, ubezpieczeniowe, oraz marketingowe.

 

5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 10 lat licząc od daty realizacji umowy, a przypadku danych przetwarzanych za Pana/Pani zgodą do czasu cofnięcia zgody, lub zaprzestania działalność przez firmę REWKOM SITODRUK Maciej Staszewski i jego następców prawnych, przy czym cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, które dokonano przed cofnięciem zgody

 

6) Posiada Pani/Pan prawo do: żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia(prawo do bycia zapomnianym) lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia a także prawo do cofnięcia zgody.

 

7) Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzasadnione jest, że Pana/Pani dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z Rozporządzeniem PE i RE 2016/679,