Koszulki reklamowe z nadrukiem

Nadruki na koszulkach są jednym z najczęściej stosowanych sposobów dotarcia do klienta, a koszulki reklamowe stały się nieodzownym narzędziem budowy pozytywnych relacji i lojalności konsumentów. Można mówić że jest to obecnie tradycyjny i sprawdzony sposób promowania marki, firmy, produktów i haseł społecznościowych przy stosunkowo niewielkich kosztach . Nieprzypadkowo ta forma promocji określana jest jako "chodząca reklama" lub wykorzystanie "najtańszej powierzchni reklamowej " . T-shirt z nadrukiem doskonale sprawdza się podczas akcji terenowych czy eventów, oraz jako upominek reklamowy .

Długopisy Reklamowe

Długopis reklamowy dzięki połączeniu niskiej ceny i dużej funkcjonalności jest jednym z najpopularniejszych upominków promocyjnych. Bardzo często w ręku klienta długopis z nadrukiem pełni funkcję „ambasadora marki” . Każdy z nas ma lub miał swój ulubiony długopis i na pewno zdarzyło się że był to właśnie długopis z nadrukowanym logo lub hasłem reklamowym . Chcemy aby dostarczane przez nas długopisy z nadrukiem stały się „ulubieńcami” waszych klientów . Stworzyliśmy więc kolekcję długopisów reklamowych w której połączyliśmy ergonomię ich kształtu z nowoczesnym, estetycznym wzornictwem, oraz solidne wykonanie z przystępną ceną.

Odzież Reklamowa

Odzież reklamowa to wyjątkowo szeroka grupa artykułów o bardzo różnych funkcjach marketingowych . Najtańsze produkty takie jak czapki czy koszulki znajdują zastosowanie jako niedrogie upominki reklamowe i są nieodzownym elementem budowania pozytywnych relacji i lojalności konsumenta. Nieco droższe wyroby takie jak bluzy polarowe, koszule i kurtki będą najczęściej wykorzystane jako element ubioru korporacyjnego .Bez względu na cenę i zastosowanie, odzież reklamowa powinna kształtować pozytywny obraz firmy lub produktu w świadomości klienta i dlatego tak ważna jest tu jej jakość oraz estetyka wykonania.

Breloki Reklamowe

Gadżety reklamowe są obecnie niezbędne podczas promocji Twojej firmy. Przy dużej konkurencji, budowanie pozytywnego wizerunku marki to nieodzowny element tworzenia stabilnej firmy. Odpowiednia strategia przedsiębiorstwa powinna wiązać się ze wzrostem rozpoznawalności. Dlatego też breloki reklamowe są niezwykle ważnym dodatkiem, nad którym warto popracować tak by stworzyć spójny i jednolity przekaz reklamowy, pozytywnie reprezentujący markę. To przecież “kluczowa wizytówka” każdej firmy. Naszym głównym celem jest umożliwienie odbiorcom poprzez breloki z indywidualnym nadrukiem, kształtowanie pozytywnych relacji z kontrahentami. Ujednolicony wizerunek i chwytliwe dodatki to klucz do przywiązania klientów. Stawiamy najwyższą jakość i estetykę wykonania na pierwszym miejscu. W naszej ofercie znaleźć można wiele ciekawych rodzajów breloków reklamowych. Jednym z ciekawszych propozycji jest “Plastikowy słonik z żetonem”. Żeton może być przydatny do użytkowania m.in. wózka w markecie. To niezwykle praktyczne rozwiązanie, z którego skorzystały już tysiące klientów. W celu wykonania personalizacji prosimy o przesłanie logotypów Państwa firmy. Dzięki temu jesteśmy w stanie nanieść w stosunku 1:1 wizerunek loga naszych klientów.

Brelok plastikowy Świnka

4.25 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Plastikowe

Brelok plastikowy Koniczynka

6.55 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Plastikowe

Brelok plastikowy Serce

6.36 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Plastikowe

Brelok plastikowy słonik

4.25 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Plastikowe

Brelok plastikowy Klik z żetonem

4.59 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Plastikowe

Brelok plastikowy Słonik z żetonem

4.34 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Plastikowe

Brelok plastikowy domek z żetonem

3.66 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Plastikowe

Brelok akrylowy z wkładką B9028 66

7,29 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Akrylowe

Brelok akrylowy z wkładką B9023 66

7,29 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Akrylowe

Brelok akrylowy z wkładką B9022 66

7,12 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Akrylowe

Brelok akrylowy z wkładką B9020 66

7,12 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Akrylowe

Brelok Metalowy 2591G

9.38 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Metalowe

Brelok Metalowy 2126G

7.06 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Metalowe

Brelok Metalowy 6300G

9.32 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Metalowe

Brelok Metalowy 2045V

1,50 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Metalowe

Brelok Metalowy 4790V

4.76 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Metalowe

Brelok metalowy MO8135

5,90 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Metalowe

Brelok metalowy MO8462

7.06 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Metalowe

Brelok metalowy 2084V

7.19 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Metalowe

Brelok metalowy 8431V

7.63 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Metalowe

Brelok metalowy 4958V

2.11 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Metalowe

Brelok metalowy 4194V

9.42 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Metalowe

Brelok metalowy 4760V

1.28 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Metalowe

Brelok metalowy domek MO8877

2.64 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Metalowe

Brelok metalowy MO8622

6.46 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Metalowe

Brelok z logo firmy – dzisiejszy “must have”

W serwisie internetowym “Dobry Nadruk” możemy poszczycić się najlepszym stosunkiem jakości do ceny. Dodatkowo zajmujemy się bezpośrednim importem różnorodnych breloków. W naszym asortymencie znaleźć można wiele ciekawych modeli gadżetów reklamowych. Breloki z logo firmy prezentują się idealnie praktycznie, w każdej branży. Z pewnością niezbędne w hotelach, ośrodkach wypoczynkowych, wśród pośredników nieruchomości, maklerów samochodowych i bankowców. W naszej ofercie dostępne są również personalizowane kubki, długopisy i odzież. Wszystko to, co jest niezbędne do prowadzenia nowoczesnej firmy. Pamiętajmy jednak, że chcąc utrzymać zainteresowanie swoimi usługami, musimy stale inwestować w ciekawe dodatki promocyjne. Brelok z logo firmy z pewnością jest tanim i przydatnym rozwiązaniem dla większości. O jego uniwersalności nie musimy wspominać. W końcu dzięki brelokom, pęki kluczy przestaną się gubić.