Chinese (Simplified)CzechDutchEnglishFrenchGermanHungarianItalianPolishPortugueseSpanishUkrainian

Koszulki reklamowe z nadrukiem

Nadruki na koszulkach są jednym z najczęściej stosowanych sposobów dotarcia do klienta, a koszulki reklamowe stały się nieodzownym narzędziem budowy pozytywnych relacji i lojalności konsumentów. Można mówić że jest to obecnie tradycyjny i sprawdzony sposób promowania marki, firmy, produktów i haseł społecznościowych przy stosunkowo niewielkich kosztach . Nieprzypadkowo ta forma promocji określana jest jako "chodząca reklama" lub wykorzystanie "najtańszej powierzchni reklamowej " . T-shirt z nadrukiem doskonale sprawdza się podczas akcji terenowych czy eventów, oraz jako upominek reklamowy .

Długopisy Reklamowe

Długopis reklamowy dzięki połączeniu niskiej ceny i dużej funkcjonalności jest jednym z najpopularniejszych upominków promocyjnych. Bardzo często w ręku klienta długopis z nadrukiem pełni funkcję „ambasadora marki” . Każdy z nas ma lub miał swój ulubiony długopis i na pewno zdarzyło się że był to właśnie długopis z nadrukowanym logo lub hasłem reklamowym . Chcemy aby dostarczane przez nas długopisy z nadrukiem stały się „ulubieńcami” waszych klientów . Stworzyliśmy więc kolekcję długopisów reklamowych w której połączyliśmy ergonomię ich kształtu z nowoczesnym, estetycznym wzornictwem, oraz solidne wykonanie z przystępną ceną.

Odzież Reklamowa

Odzież reklamowa to wyjątkowo szeroka grupa artykułów o bardzo różnych funkcjach marketingowych . Najtańsze produkty takie jak czapki czy koszulki znajdują zastosowanie jako niedrogie upominki reklamowe i są nieodzownym elementem budowania pozytywnych relacji i lojalności konsumenta. Nieco droższe wyroby takie jak bluzy polarowe, koszule i kurtki będą najczęściej wykorzystane jako element ubioru korporacyjnego .Bez względu na cenę i zastosowanie, odzież reklamowa powinna kształtować pozytywny obraz firmy lub produktu w świadomości klienta i dlatego tak ważna jest tu jej jakość oraz estetyka wykonania.

O firmie

Szanowni Państwo,

 

Firma REWKOM SITODRUK, właściciel serwisu internetowego DobryNadruk.pl istnieje na rynku reklamowym od 1994 roku. Działalność zaczynaliśmy jako drukarnia sitodrukowa , a od roku 2000 zajmujemy się również bezpośrednim importem i dystrybucją artykułów reklamowych, długopisów, odzieży promocyjnej i innych wyrobów przeznaczonych pod nadruk.

Ewolucyjna droga rozwoju i doświadczenie jakie zdobyliśmy owocują bardzo dobrą znajomością zagadnień związanych z produkcją artykułów reklamowych i utrzymywaniem wysokich standardów jakościowych. Wieloletnia współpraca z kilkudziesięcioma dostawcami z dalekiego wschodu i Europy pozwala nam na zaproponowanie Państwu wyjątkowo atrakcyjnej oferty cenowej , zarówno dla odbiorców finalnych jak i firm pośredniczących.

 

Naszym klientom oddajemy do dyspozycji nowoczesną drukarnię sitodrukową opartą na technologii austriackiej firmy MHM, wysoko wydajną, automatyczną linię do grawerowania laserowego , pracownię tampodruku, jak również wieloletnie doświadczenie i umiejętności personelu o najwyższych kwalifikacjach.

 

O pozycji i profesjonalizmie firmy REWKOM SITODRUK świadczyć może lista referencyjna licząca ponad 1000 przedsiębiorstw zarówno z Polski jak i całej UE , a wśród nich znajdują się tak prestiżowe instytucje jak Parlament Europejski, Telewizja Polsat, Bakoma S.A., Wydawnictwo MURATOR, ICN Polfa Rzeszów, Multikino S.A., POL-SKONE, Saint-Gobain , oraz wiele innych firm wykorzystujących na co dzień nasze produkty do budowania wizerunku swojej marki i zdobywania lojalności konsumentów.

 

Jestem przekonany że proponowane przez nas standardy produkcji oraz formuła działalności pozwolą Państwu na komfortową współpracę z naszą firmą . Wszystkich Państwa serdecznie zapraszam do zapoznania się z aktualną ofertą i proszę o kontakt Biurem Obsługi Klienta.

 

Maciej Staszewski

 

Sprawdź także: koszulki z nadrukiem | długopisy reklamowe z nadrukiem | długopisy ekologiczne | torby bawełniane z nadrukiem