Koszulki reklamowe z nadrukiem

Nadruki na koszulkach są jednym z najczęściej stosowanych sposobów dotarcia do klienta, a koszulki reklamowe stały się nieodzownym narzędziem budowy pozytywnych relacji i lojalności konsumentów. Można mówić że jest to obecnie tradycyjny i sprawdzony sposób promowania marki, firmy, produktów i haseł społecznościowych przy stosunkowo niewielkich kosztach . Nieprzypadkowo ta forma promocji określana jest jako "chodząca reklama" lub wykorzystanie "najtańszej powierzchni reklamowej " . T-shirt z nadrukiem doskonale sprawdza się podczas akcji terenowych czy eventów, oraz jako upominek reklamowy .

Długopisy Reklamowe

Długopis reklamowy dzięki połączeniu niskiej ceny i dużej funkcjonalności jest jednym z najpopularniejszych upominków promocyjnych. Bardzo często w ręku klienta długopis z nadrukiem pełni funkcję „ambasadora marki” . Każdy z nas ma lub miał swój ulubiony długopis i na pewno zdarzyło się że był to właśnie długopis z nadrukowanym logo lub hasłem reklamowym . Chcemy aby dostarczane przez nas długopisy z nadrukiem stały się „ulubieńcami” waszych klientów . Stworzyliśmy więc kolekcję długopisów reklamowych w której połączyliśmy ergonomię ich kształtu z nowoczesnym, estetycznym wzornictwem, oraz solidne wykonanie z przystępną ceną.

Odzież Reklamowa

Odzież reklamowa to wyjątkowo szeroka grupa artykułów o bardzo różnych funkcjach marketingowych . Najtańsze produkty takie jak czapki czy koszulki znajdują zastosowanie jako niedrogie upominki reklamowe i są nieodzownym elementem budowania pozytywnych relacji i lojalności konsumenta. Nieco droższe wyroby takie jak bluzy polarowe, koszule i kurtki będą najczęściej wykorzystane jako element ubioru korporacyjnego .Bez względu na cenę i zastosowanie, odzież reklamowa powinna kształtować pozytywny obraz firmy lub produktu w świadomości klienta i dlatego tak ważna jest tu jej jakość oraz estetyka wykonania.

Kubki termiczne

Kubki termiczne z logo to doskonały gadżet reklamowy przeznaczony dla osób aktywnych, które efektywnie wykorzystują czas lub są po prostu zabiegane i nie mają wolnej chwili na spokojne wypicie kawy, lub herbaty. Produkt ten jest bezpieczny i prosty w użyciu, większość kubków pasuje do standardowych uchwytów na napoje w samochodach, wystarczy więc wlać do niego ulubiony napój, zamknąć i cieszyć się ulubionym smakiem ciepłej kawy przez długie godziny. Kubek termiczny z nadrukiem idealnie sprawdzi się w pracy zarówno jako produkt codziennego użytku, jak i uniwersalny nośnik przekazu reklamowego.

Kubek termiczny 450 ml ORLANDO W7041

16,98 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Kubek termiczny 450 ml. DALLAS W7046

16,98 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Kubek termiczny 400 ml. MIAMI W7045

12,60 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Kubek termiczny 400 ml BOSTON W7047

25,95 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Kubek termiczny W7042 450 ml. MONTREAL

44,71 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Kubek termiczny 450 ml BUFFALO H7044

45,50 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Kubek ze stali nierdzewnej DORTMUND W3013

21,34 PLN/SZT Netto + 23% Vat

MO9120 TAMPAS

17,80 PLN/SZT Netto + 23% Vat

MO3559-03 TRAM

16,98 PLN/SZT Netto + 23% Vat

MO9246 FALUN

16,27 PLN/SZT Netto + 23% Vat

MO9618 RODEO COLOUR

28,17 PLN/SZT Netto + 23% Vat

MO9105 UPPSALA

57,04 PLN/SZT Netto + 23% Vat

MO8125 RODEODRIVE

34,05 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Kubek ze stali nierdzewnej MO8313 TRUMBO

17,48 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Postaw na oryginalne kubki termiczne firmowe

W naszym sklepie internetowym dobrynadruk.pl różnorodność kubków termicznych z logo jest na tyle duża, że każdy z Państwa wybierze model idealny dla siebie. Każdy z nich ma w sobie coś wyjątkowego i jest w stanie przyciągnąć uwagę. W ofercie mamy dostępne kubki w różnych rozmiarach i pojemnościach, od 200 do 450 mililitrów. Bogata kolorystyka kubków pozwala na dobór koloru kubka do każdego logo, chociaż z praktyki wiemy, że największym zainteresowaniem cieszą się te wykonane ze stali nierdzewnej.

Jeżeli zależy Państwu na oryginalnym i praktycznym upominku firmowym, który stanie się skutecznym gadżetem w akcjach promocyjnych waszej marki, to postawcie na firmowy kubek termiczny. Kubki termiczne z nadrukiem to jeden z praktyczniejszych gadżetów, które możemy przygotować dla Państwa firmy i jej klientów. Wykonane przez nas produkty z logo sprawią, że wasza firma skutecznie zbuduje relacje ze swoimi klientami, a marka produktu zyska na rozpoznawalności.

Serdecznie zachęcamy wszystkich do zapoznania się z innymi gadżetami z logo lub z napisem. Gwarantujemy, że każda firma w naszym sklepie znajdzie coś, co przykuje jej uwagę. Jeżeli macie Państwo jakieś pytania, to możecie skontaktować się z nami telefonicznie lub wysłać formularz z zapytaniem podczas konkretnego zamówienia w tym wypadku kubków termicznych z logo. Zapraszamy!