Koszulki reklamowe z nadrukiem

Nadruki na koszulkach są jednym z najczęściej stosowanych sposobów dotarcia do klienta, a koszulki reklamowe stały się nieodzownym narzędziem budowy pozytywnych relacji i lojalności konsumentów. Można mówić że jest to obecnie tradycyjny i sprawdzony sposób promowania marki, firmy, produktów i haseł społecznościowych przy stosunkowo niewielkich kosztach . Nieprzypadkowo ta forma promocji określana jest jako "chodząca reklama" lub wykorzystanie "najtańszej powierzchni reklamowej " . T-shirt z nadrukiem doskonale sprawdza się podczas akcji terenowych czy eventów, oraz jako upominek reklamowy .

Długopisy Reklamowe

Długopis reklamowy dzięki połączeniu niskiej ceny i dużej funkcjonalności jest jednym z najpopularniejszych upominków promocyjnych. Bardzo często w ręku klienta długopis z nadrukiem pełni funkcję „ambasadora marki” . Każdy z nas ma lub miał swój ulubiony długopis i na pewno zdarzyło się że był to właśnie długopis z nadrukowanym logo lub hasłem reklamowym . Chcemy aby dostarczane przez nas długopisy z nadrukiem stały się „ulubieńcami” waszych klientów . Stworzyliśmy więc kolekcję długopisów reklamowych w której połączyliśmy ergonomię ich kształtu z nowoczesnym, estetycznym wzornictwem, oraz solidne wykonanie z przystępną ceną.

Odzież Reklamowa

Odzież reklamowa to wyjątkowo szeroka grupa artykułów o bardzo różnych funkcjach marketingowych . Najtańsze produkty takie jak czapki czy koszulki znajdują zastosowanie jako niedrogie upominki reklamowe i są nieodzownym elementem budowania pozytywnych relacji i lojalności konsumenta. Nieco droższe wyroby takie jak bluzy polarowe, koszule i kurtki będą najczęściej wykorzystane jako element ubioru korporacyjnego .Bez względu na cenę i zastosowanie, odzież reklamowa powinna kształtować pozytywny obraz firmy lub produktu w świadomości klienta i dlatego tak ważna jest tu jej jakość oraz estetyka wykonania.

Długopisy Reklamowe

Długopis reklamowy dzięki połączeniu niskiej ceny i dużej funkcjonalności jest jednym z najpopularniejszych upominków promocyjnych. Bardzo często w ręku klienta długopis z nadrukiem pełni funkcję „ambasadora marki” . Każdy z nas ma lub miał swój ulubiony długopis i na pewno zdarzyło się że był to właśnie długopis z nadrukowanym logo lub hasłem reklamowym . Chcemy aby dostarczane przez nas długopisy z nadrukiem stały się „ulubieńcami” waszych klientów . Stworzyliśmy więc kolekcję długopisów reklamowych w której połączyliśmy ergonomię ich kształtu z nowoczesnym, estetycznym wzornictwem, oraz solidne wykonanie z przystępną ceną . Zapraszam Państwa do zapoznania się naszymi propozycjami i przekonany jestem że każdy z was znajdzie w naszej ofercie długopis idealny dla waszego logo .

Długopisy reklamowe są już nieodłącznym elementem wszelkich akcji marketingowych. Trudno nie wykorzystać tego prostego i taniego sposobu na wypromowanie swojej marki. To idealny gadżet na wszelkie kampanie i konferencje. Długopisy reklamowe z nadrukiem w postaci loga, nazwy firmy, bądź wydarzenia, na długo pozwolą „istnieć” danej nazwie. Pozostaje tylko do wyboru rodzaj obudowy i wzór nadruku.

 

Wiele opcji długopisów z nadrukiem

 

Uniwersalnym wyborem są długopisy metalowe w różnych kolorach. Są niezwykle eleganckie i trwałe. Modele z nadrukiem mogą być też plastikowe, ale również z ekologiczną obudową – z biodegradowalnego plastiku, drewnianą, korkową, bądź po prostu papierową. Tę opcję warto wziąć pod uwagę, jeżeli potrzebujemy wielu sztuk taniego gadżetu i chcemy być postrzegani, jako proekologiczni. Nie tylko napis, ale i design ma duże znaczenie w budowaniu wizerunku. Napis na takim długopisie reklamowym może być wyróżniającym się elementem i zapadać na długo w pamięć.

 

Jaki rodzaj długopisu i wzór napisu wybrać?

 

Jeżeli zdecydowaliśmy się na rodzaj długopisu i projekt grafiki, pozostaje wybrać sposób naniesienia nadruku na gadżet. Na wszystkich rodzajach obudowy możliwy jest nadruk loga, nazwy, czy krótkiej sentencji. Jeżeli chcemy uzyskać klasyczny efekt, dobrze jest zdecydować się na napis grawerowany. Ten możliwy jest jednak tylko na obudowach metalowych, ewentualnie tych drewnianych.

Długopisy z grawerem wyglądają solidnie i elegancko. Idealnie nadają się na produkt reklamowy, jak i zindywidualizowany prezent. Mogą stanowić pamiątkę z okazji ukończenia szkoły, firmowego jubileuszu, obrony dyplomu czy jako drobny upominek lub nagroda podczas zorganizowanych eventów. Grawer na długopisie w postaci krótkich życzeń to także dobry pomysł na różne inne okazje. Efekt zależy od tworzywa, z jakiego zrobiona jest obudowa produktu. W przypadku rozbudowanych i kolorowych grafik warto jednak zdecydować się na długopisy reklamowe z nadrukiem.

Aby napis na długopisie reklamowym odgrywał w 100% swoją rolę, musi być umieszczony we właściwym miejscu. Zależy to głównie od modelu gadżetu. W większości przypadków korpus jest dobrym miejscem, ale czasami sprawdza się też klip. Zależy to od wielkości grafiki, koncepcji i indywidualnych preferencji. Zapraszamy do zakupów!

Sprawdź Także: torby bawełniane z nadrukiem | długopisy ekologiczne | koszulki z nadrukiem