Koszulki reklamowe z nadrukiem

Nadruki na koszulkach są jednym z najczęściej stosowanych sposobów dotarcia do klienta, a koszulki reklamowe stały się nieodzownym narzędziem budowy pozytywnych relacji i lojalności konsumentów. Można mówić że jest to obecnie tradycyjny i sprawdzony sposób promowania marki, firmy, produktów i haseł społecznościowych przy stosunkowo niewielkich kosztach . Nieprzypadkowo ta forma promocji określana jest jako "chodząca reklama" lub wykorzystanie "najtańszej powierzchni reklamowej " . T-shirt z nadrukiem doskonale sprawdza się podczas akcji terenowych czy eventów, oraz jako upominek reklamowy .

Długopisy Reklamowe

Długopis reklamowy dzięki połączeniu niskiej ceny i dużej funkcjonalności jest jednym z najpopularniejszych upominków promocyjnych. Bardzo często w ręku klienta długopis z nadrukiem pełni funkcję „ambasadora marki” . Każdy z nas ma lub miał swój ulubiony długopis i na pewno zdarzyło się że był to właśnie długopis z nadrukowanym logo lub hasłem reklamowym . Chcemy aby dostarczane przez nas długopisy z nadrukiem stały się „ulubieńcami” waszych klientów . Stworzyliśmy więc kolekcję długopisów reklamowych w której połączyliśmy ergonomię ich kształtu z nowoczesnym, estetycznym wzornictwem, oraz solidne wykonanie z przystępną ceną.

Odzież Reklamowa

Odzież reklamowa to wyjątkowo szeroka grupa artykułów o bardzo różnych funkcjach marketingowych . Najtańsze produkty takie jak czapki czy koszulki znajdują zastosowanie jako niedrogie upominki reklamowe i są nieodzownym elementem budowania pozytywnych relacji i lojalności konsumenta. Nieco droższe wyroby takie jak bluzy polarowe, koszule i kurtki będą najczęściej wykorzystane jako element ubioru korporacyjnego .Bez względu na cenę i zastosowanie, odzież reklamowa powinna kształtować pozytywny obraz firmy lub produktu w świadomości klienta i dlatego tak ważna jest tu jej jakość oraz estetyka wykonania.

Kubki Reklamowe

Kubek Tomek Classic White M/054

14,25 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Pojemność: 300

Przy nakładzie 108 szt.

Kubek Tomek Classic

17,82 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Pojemność: 300

Przy nakładzie 108 szt.

Kubek Snow Queen

14,07 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Pojemność: 300

Przy nakładzie 108 szt.

Kubek Round

16,48 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Pojemność: 260

Przy nakładzie 108 szt.

Kubek Ilona

17,25 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Pojemność: 300

Przy nakładzie 108 szt.

Kubek Fresh

18.91 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Pojemność: 300

Przy nakładzie 108 szt.

Kubek Mini Specta

20,31 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Pojemność: 280

Przy nakładzie 108 szt.

Kubek Kick

24,31 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Pojemność: 210

Przy nakładzie 108 szt.

Kubek Joy

26,05 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Pojemność: 250

Przy nakładzie 108 szt.

Kubek Handy Supreme

22,99 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Pojemność: 300

Przy nakładzie 108 szt.

Kubek Modern

22,99 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Pojemność: 350

Przy nakładzie 108 szt.

Kubek Play

20,44 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Pojemność: 320

Przy nakładzie 108 szt.

Kubek Play & Go

23,18 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Pojemność: 320

Przy nakładzie 108 szt.

Kubek coffe 2 go

37,53 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Pojemność: 350

Przy nakładzie 108 szt.

Kubek Freedom

36.5 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Pojemność: 300

Przy nakładzie 108 szt.

Kubek Emotion

38,93 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Pojemność: 250

Przy nakładzie 108 szt.

Materiały promocyjne w postaci ulotek, breloków oraz innych gadżetów to typowa strategia marketingowa, która ma na celu zainteresowanie potencjalnych klientów naszymi produktami lub usługami. Taki rodzaj reklamy powinien działać zachęcająco i pokazywać nasze zaangażowanie. Jednym z nich są kubki reklamowe, na których widnieje logo naszej firmy, czasami będzie hasło promujące naszą działalność. Warto jednak znać kilka podstawowych zasad, jakimi należy się kierować przy projektowaniu takich kubków.


Czym się kierować przy wyborze gadżetów reklamowych?

Podstawowym kryterium, jeśli chodzi o materiały promocyjne, jest chęć zwrócenia uwagi potencjalnych odbiorców na produkty lub usługi, które są dostępne w ofercie. Możemy kusić przystępną ceną i solidnym wykonaniem, ale jeśli gadżety reklamowe tego nie odzwierciedlają, możemy mieć pewność, że nie zyskamy nowych klientów. Dlatego warto zainwestować w materiały dobrej jakości takie jak kubki firmowe dostępne w naszym sklepie internetowym. Wygląd takiego kubka to najważniejszy element, który ma wpływ na to, czy potencjalny klient będzie zainteresowany współpracą.


Jak powinien wyglądać kubek reklamowy?

Wzornictwo oraz kolorystyka to dwa podstawowe parametry, które decydują o wyglądzie kubków. Najlepiej dobierać barwy, z których korzysta firma. Taka identyfikacja wizualna jest spójna i od razu przywodzi na myśl konkretną markę. Kubki z własnym nadrukiem to nie tylko świetny gadżet reklamowy, ale również doskonały sposób na to, aby w firmie każdy z pracowników poczuł się wyróżniony. Kolejnym kryterium, na jakie należy zwrócić uwagę, jest trwałość nadruku. Zawartość takich kubków bywa różna, dlatego istotna jest odporność termiczna takich nadruków. Kubki z nadrukiem na zamówienie, które znajdziecie w naszym sklepie internetowym przeszły szereg testów i uzyskały pozytywne wyniki odnośnie do zachowania standardów wysokiej jakości. Trwałość wykonania, dbałość o najmniejsze detale oraz różnorodność wzorów i kolorów to coś, co wyróżnia nasze produkty na rynku. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i gwarantujemy, że nasze kubki spełnią państwa oczekiwania.