Koszulki reklamowe z nadrukiem

Nadruki na koszulkach są jednym z najczęściej stosowanych sposobów dotarcia do klienta, a koszulki reklamowe stały się nieodzownym narzędziem budowy pozytywnych relacji i lojalności konsumentów. Można mówić że jest to obecnie tradycyjny i sprawdzony sposób promowania marki, firmy, produktów i haseł społecznościowych przy stosunkowo niewielkich kosztach . Nieprzypadkowo ta forma promocji określana jest jako "chodząca reklama" lub wykorzystanie "najtańszej powierzchni reklamowej " . T-shirt z nadrukiem doskonale sprawdza się podczas akcji terenowych czy eventów, oraz jako upominek reklamowy .

Długopisy Reklamowe

Długopis reklamowy dzięki połączeniu niskiej ceny i dużej funkcjonalności jest jednym z najpopularniejszych upominków promocyjnych. Bardzo często w ręku klienta długopis z nadrukiem pełni funkcję „ambasadora marki” . Każdy z nas ma lub miał swój ulubiony długopis i na pewno zdarzyło się że był to właśnie długopis z nadrukowanym logo lub hasłem reklamowym . Chcemy aby dostarczane przez nas długopisy z nadrukiem stały się „ulubieńcami” waszych klientów . Stworzyliśmy więc kolekcję długopisów reklamowych w której połączyliśmy ergonomię ich kształtu z nowoczesnym, estetycznym wzornictwem, oraz solidne wykonanie z przystępną ceną.

Odzież Reklamowa

Odzież reklamowa to wyjątkowo szeroka grupa artykułów o bardzo różnych funkcjach marketingowych . Najtańsze produkty takie jak czapki czy koszulki znajdują zastosowanie jako niedrogie upominki reklamowe i są nieodzownym elementem budowania pozytywnych relacji i lojalności konsumenta. Nieco droższe wyroby takie jak bluzy polarowe, koszule i kurtki będą najczęściej wykorzystane jako element ubioru korporacyjnego .Bez względu na cenę i zastosowanie, odzież reklamowa powinna kształtować pozytywny obraz firmy lub produktu w świadomości klienta i dlatego tak ważna jest tu jej jakość oraz estetyka wykonania.

Ołówki

Dobry gadżet reklamowy jest połową sukcesu w każdej kampanii promocyjnej. Niewielki, ale za to estetycznie wykonany i praktyczny dodatek świetnie sprawdzi się jako drobny upominek dorzucony do zrobionych zakupów czy jako gratis do zamówień internetowych. Najprostsze i jednocześnie najlepsze z nich można wykorzystać również w samym sklepie czy punkcie usługowym – będą stanowić reklamę, po którą Klient sam chętnie wyciągnie rękę.

Ołówek stolarski V5746

0,75 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Ołówki

Ołówek stolarski V5712

0.60 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Ołówki

Ołówek, gumka V1838

0,38 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Ołówki

Ołówek V1665

0,57 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Ołówki

Elastyczny ołówek z gumką V7631

0,81 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Ołówki

Mini ołówek, gumka (V7699-00)

0,30 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Ołówki

Ołówek z gumką V1695 Kolor

0,30 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Ołówki

Ołówek z gumką V7682

0,30 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Ołówki

V8607 Ołówek z kartonu z recyklingu

0,75 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Ołówki

Ołówek z kartonu z recyklingu V9352-00

0.95 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Ołówki

LUCIAN Ołówek 91731

0,72 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Ołówki

91759 BARTER Mini ołówek

0,28 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Ołówki

AP532t

0.9 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Ołówki

Ołówek czarny AP531t

0.9 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Ołówki

AP511t

0,46 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Ołówki

AP540t

0,26 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Ołówki

Ołówek z gumką KC2494

0.39 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Przy nakładzie 1000 szt.

Ołówki

Takim właśnie niezastąpionym w każdej branży gadżetem są nasze ołówki reklamowe – jako producent z trzydziestoletnim doświadczeniem proponujemy jedynie najlepsze produkty wysokiej jakości, estetycznie wykonane i doskonale sprawdzające się w praktyce, o idealnie wyważonym stosunku jakości do ceny.

Jakie są nasze ołówki reklamowe?

W naszej ofercie znajdziecie Państwo różnego rodzaju ołówki reklamowe, stworzone z przeznaczeniem dla dowolnej branży. Wśród produktów można znaleźć profesjonalne ołówki budowlane o twardym graficie, idealne do prac w trudnych warunkach, ale również estetyczne, eleganckie ołówki z gumką do prac biurowych i punktów usługowych oraz interesujące, elastyczne ołówki, które na pewno przyciągną uwagę najmłodszych.

Wszystkie nasze produkty przygotowywane są z odpowiednio dopasowanych i dostosowanych surowców, dzięki czemu otrzymujecie Państwo ołówki reklamowe najwyższej jakości, z trwałym, nieścieralnym nadrukiem. To dzięki nim Państwa firma na długo zapadnie w pamięci Klientów.

Gdzie i jak można wykorzystać ołówki reklamowe?

Zastosowanie ołówków reklamowych jest w zasadzie nieograniczone. Najczęściej wykorzystywane są w sklepach budowlanych oraz w punktach usługowych, w których Państwa Klienci mają do nich swobodny dostęp i samodzielnie mogą je sobie wybierać. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby wspomogły sprzedaż nowego produktu czy usługi, stanowiąc pamiątkę wydarzenia czy zawsze chętnie przyjmowany upominek. Ten niepozorny drobiazg, dorzucony do zrealizowanego zamówienia czy zrobionych zakupów, zawsze miło zaskoczy i ociepli wizerunek marki. Właśnie dlatego to inwestycja, która zawsze zwróci się z nawiązką.