Koszulki reklamowe z nadrukiem

Nadruki na koszulkach są jednym z najczęściej stosowanych sposobów dotarcia do klienta, a koszulki reklamowe stały się nieodzownym narzędziem budowy pozytywnych relacji i lojalności konsumentów. Można mówić że jest to obecnie tradycyjny i sprawdzony sposób promowania marki, firmy, produktów i haseł społecznościowych przy stosunkowo niewielkich kosztach . Nieprzypadkowo ta forma promocji określana jest jako "chodząca reklama" lub wykorzystanie "najtańszej powierzchni reklamowej " . T-shirt z nadrukiem doskonale sprawdza się podczas akcji terenowych czy eventów, oraz jako upominek reklamowy .

Długopisy Reklamowe

Długopis reklamowy dzięki połączeniu niskiej ceny i dużej funkcjonalności jest jednym z najpopularniejszych upominków promocyjnych. Bardzo często w ręku klienta długopis z nadrukiem pełni funkcję „ambasadora marki” . Każdy z nas ma lub miał swój ulubiony długopis i na pewno zdarzyło się że był to właśnie długopis z nadrukowanym logo lub hasłem reklamowym . Chcemy aby dostarczane przez nas długopisy z nadrukiem stały się „ulubieńcami” waszych klientów . Stworzyliśmy więc kolekcję długopisów reklamowych w której połączyliśmy ergonomię ich kształtu z nowoczesnym, estetycznym wzornictwem, oraz solidne wykonanie z przystępną ceną.

Odzież Reklamowa

Odzież reklamowa to wyjątkowo szeroka grupa artykułów o bardzo różnych funkcjach marketingowych . Najtańsze produkty takie jak czapki czy koszulki znajdują zastosowanie jako niedrogie upominki reklamowe i są nieodzownym elementem budowania pozytywnych relacji i lojalności konsumenta. Nieco droższe wyroby takie jak bluzy polarowe, koszule i kurtki będą najczęściej wykorzystane jako element ubioru korporacyjnego .Bez względu na cenę i zastosowanie, odzież reklamowa powinna kształtować pozytywny obraz firmy lub produktu w świadomości klienta i dlatego tak ważna jest tu jej jakość oraz estetyka wykonania.

Ołówek czarny AP531t

0.9 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Najniższa cena z ostatnich 30 dni 0.9pln/szt Netto + 23% Vat

Skontaktuj się z nami

Ołówek czarny AP531t

Ołówek reklamowy to bardzo ciekawy i niezwykle oryginalny gadżet reklamowy. Jego siła tkwi w prostocie i funkcjonalności. Ołówek to narzędzie, które jest podstawowym elementem wyposażenia praktycznie każdej firmy. To oczywiste więc, że ołówek świetnie sprawdzi się w roli reklamy. Drewniane ołówki reklamowe AP531t nie należą jednak do zwykłych ołówków. Ten nietuzinkowy gadżet reklamowy w całości jest koloru czarnego, a jego funkcjonalność uzupełnia gumka do wycierania, również w kolorze czarnym.

Drewniane ołówki reklamowe AP531t

Drewniane ołówki reklamowe AP531t idealnie skomponują się z ciekawą, firmową grafiką czy logotypem. Czarne tło, wspaniale uwydatni nadruk, a smukła linia ołówka, będzie bardzo wygodna w użytkowaniu. Ołówki reklamowe AP531t są bardzo eleganckie i designerskie. Ich niecodzienna kolorystyka dodaje im pazura, natomiast tradycyjna funkcjonalność sprawia, że jest to wręcz niezbędny element wyposażenia biura. Drewniane ołówki reklamowe AP531t można wykorzystać do wyposażenia firmy, ale z powodzeniem mogą one być również miłym upominkiem dla stałych lub potencjalnych klientów.