Chinese (Simplified)CzechDutchEnglishFrenchGermanHungarianItalianPolishPortugueseSpanishUkrainian

Koszulki reklamowe z nadrukiem

Nadruki na koszulkach są jednym z najczęściej stosowanych sposobów dotarcia do klienta, a koszulki reklamowe stały się nieodzownym narzędziem budowy pozytywnych relacji i lojalności konsumentów. Można mówić że jest to obecnie tradycyjny i sprawdzony sposób promowania marki, firmy, produktów i haseł społecznościowych przy stosunkowo niewielkich kosztach . Nieprzypadkowo ta forma promocji określana jest jako "chodząca reklama" lub wykorzystanie "najtańszej powierzchni reklamowej " . T-shirt z nadrukiem doskonale sprawdza się podczas akcji terenowych czy eventów, oraz jako upominek reklamowy .

Długopisy Reklamowe

Długopis reklamowy dzięki połączeniu niskiej ceny i dużej funkcjonalności jest jednym z najpopularniejszych upominków promocyjnych. Bardzo często w ręku klienta długopis z nadrukiem pełni funkcję „ambasadora marki” . Każdy z nas ma lub miał swój ulubiony długopis i na pewno zdarzyło się że był to właśnie długopis z nadrukowanym logo lub hasłem reklamowym . Chcemy aby dostarczane przez nas długopisy z nadrukiem stały się „ulubieńcami” waszych klientów . Stworzyliśmy więc kolekcję długopisów reklamowych w której połączyliśmy ergonomię ich kształtu z nowoczesnym, estetycznym wzornictwem, oraz solidne wykonanie z przystępną ceną.

Odzież Reklamowa

Odzież reklamowa to wyjątkowo szeroka grupa artykułów o bardzo różnych funkcjach marketingowych . Najtańsze produkty takie jak czapki czy koszulki znajdują zastosowanie jako niedrogie upominki reklamowe i są nieodzownym elementem budowania pozytywnych relacji i lojalności konsumenta. Nieco droższe wyroby takie jak bluzy polarowe, koszule i kurtki będą najczęściej wykorzystane jako element ubioru korporacyjnego .Bez względu na cenę i zastosowanie, odzież reklamowa powinna kształtować pozytywny obraz firmy lub produktu w świadomości klienta i dlatego tak ważna jest tu jej jakość oraz estetyka wykonania.

Torby i plecaki

Szanowni Klienci

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór teczek konferencyjnych , toreb sportowych i podróżnych, plecaków, toreb ekologicznych itp. przeznaczonych do reklamy firm, produktów oraz promocji wydarzeń oraz haseł społecznościowych.

 

Mając na względzie wygodę naszych klientów i chcąc ułatwić Państwu poruszanie się w tak szerokim asortymencie , uruchomiliśmy specjalny serwis TorbyiPlecaki.pl poświęcony tym produktom.

 

Dodatkowo pogrupowaliśmy torby i plecaki reklamowe na kilka kategorii, do których bezpośredni dostęp uzyskacie Państwo poprzez kliknięcie na grafikę z nazwą kategorii co spowoduje automatyczne przekierowanie do serwisu TorbyiPlecaki.pl w nowej karcie.

 

Sprawdź Także: długopisy reklamowe z nadrukiem | długopisy ekologiczne | koszulki reklamowe

Torby bawełniane z nadrukiem – funkcjonalne i praktyczne

Wysoka jakość wykorzystanych materiałów, trwały sposób ich łączenia i estetyczne wykończenie gwarantują, że ich używanie będzie wygodne i maksymalnie praktyczne. Torby bawełniane charakteryzują się długą żywotnością, ponieważ dbamy o to, by spełniały wysokie standardy, a jednocześnie by były estetyczne i atrakcyjne dla użytkownika. Torby bawełniane z nadrukiem to ciekawy element wielu stylizacji. Wysoka gramatura materiału, wygodne i trwałe uchwyty, intensywne kolory i najwyższej jakości nadruk sprawiają, że nawet bardzo wymagający klient poczuje się w pełni usatysfakcjonowany.

Torby bawełniane – trwałe, estetyczne i pojemne

Torby bawełniane z naszej oferty są produktem w pełni biodegradowalnym, nadają się do kompostowania, a proces ich utylizacji nie obciąża środowiska naturalnego . Niepozorny wygląd może być nieco mylący, ich konstrukcja i sposób wykonania sprawiają że bez problemów pomieszczą zestaw katalogów, drobne zakupy lub zestaw materiałów konferencyjnych . Doskonale sprawdzą się do przechowywania produktów żywnościowych, zarówno w domu jak i w pracy, czy w sklepie. Torba bawełniana jest produktem, który jest niemal doskonały dla osób dbających o środowisko naturalne. Wykorzystany materiał zapewnia trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne czy nawet przemoczenie. Torba na zakupy może być używana również podczas właściwie każdego wyjścia z domu. Złożone w kostkę zajmują bardzo mało miejsca w torebce lub plecaku, a wychodząc nie zawsze planujemy zakupy, nie mniej zdarza się nam nie planowany pobyt w sklepie, a wówczas potrzebujemy miejsca na przechowanie butelki z wodą, czy przekąsek które kupiliśmy .

Torby ekologiczne to uniwersalne rozwiązanie, które w ostatnim czasie cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Dbamy, by wykorzystywane materiały były w pełni biodegradowalne i spełniały wszelkie standardy bezpieczeństwa, a używanie produktu było maksymalnie komfortowe. Torby bawełniane z napisami to nie tylko propozycja dla młodzieży, ponieważ świetnie sprawdzają się bez względu na wiek, czy styl ubierania. Przekonaj się, jak wiele możliwości jest w zasięgu Twoich rąk!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą, wybrania odpowiedniego wariantu dla siebie i złożenia zamówienia. Rozbudowany asortyment, bogata kolorystyka i możliwość wybrania torby z nadrukiem daje możliwość zakupu, który będzie w pełni satysfakcjonujący. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, wybrania torby dla siebie i wykorzystywania jej przy każdej okazji.
Sprawdź Także: długopisy reklamowe z nadrukiem | długopisy ekologiczne | koszulki reklamowe