Koszulki reklamowe z nadrukiem

Nadruki na koszulkach są jednym z najczęściej stosowanych sposobów dotarcia do klienta, a koszulki reklamowe stały się nieodzownym narzędziem budowy pozytywnych relacji i lojalności konsumentów. Można mówić że jest to obecnie tradycyjny i sprawdzony sposób promowania marki, firmy, produktów i haseł społecznościowych przy stosunkowo niewielkich kosztach . Nieprzypadkowo ta forma promocji określana jest jako "chodząca reklama" lub wykorzystanie "najtańszej powierzchni reklamowej " . T-shirt z nadrukiem doskonale sprawdza się podczas akcji terenowych czy eventów, oraz jako upominek reklamowy .

Długopisy Reklamowe

Długopis reklamowy dzięki połączeniu niskiej ceny i dużej funkcjonalności jest jednym z najpopularniejszych upominków promocyjnych. Bardzo często w ręku klienta długopis z nadrukiem pełni funkcję „ambasadora marki” . Każdy z nas ma lub miał swój ulubiony długopis i na pewno zdarzyło się że był to właśnie długopis z nadrukowanym logo lub hasłem reklamowym . Chcemy aby dostarczane przez nas długopisy z nadrukiem stały się „ulubieńcami” waszych klientów . Stworzyliśmy więc kolekcję długopisów reklamowych w której połączyliśmy ergonomię ich kształtu z nowoczesnym, estetycznym wzornictwem, oraz solidne wykonanie z przystępną ceną.

Odzież Reklamowa

Odzież reklamowa to wyjątkowo szeroka grupa artykułów o bardzo różnych funkcjach marketingowych . Najtańsze produkty takie jak czapki czy koszulki znajdują zastosowanie jako niedrogie upominki reklamowe i są nieodzownym elementem budowania pozytywnych relacji i lojalności konsumenta. Nieco droższe wyroby takie jak bluzy polarowe, koszule i kurtki będą najczęściej wykorzystane jako element ubioru korporacyjnego .Bez względu na cenę i zastosowanie, odzież reklamowa powinna kształtować pozytywny obraz firmy lub produktu w świadomości klienta i dlatego tak ważna jest tu jej jakość oraz estetyka wykonania.

AP532t

0.9 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Najniższa cena z ostatnich 30 dni 0.9pln/szt Netto + 23% Vat

Skontaktuj się z nami

Drewniane ołówki reklamowe AP532t to bardzo oryginalny i funkcjonalny gadżet reklamowy. Ołówek AP532t jest smukły, elegancki i poręczny. Ołówki reklamowe AP532t są całe czarne, zatemperowane, gotowe do użycia. Ich cechą charakterystyczną jest właśnie kolor – ołówek w całości jest czarny, co sprawia, że wygląda elegancko i bardzo nowocześnie. Drewniane ołówki AP532t posiadają dwa obszerne pola zadruku, ich wymiary to 50×5mm, 65×12mm.

Drewniane ołówki reklamowe AP532t

Ołówki reklamowe AP532t to nietypowy gadżet, jego unikatowość czyni go niezapomnianym. Doskonale sprawdzi się on jako upominek dla stałych klientów firmy, ale także jako ciekawy gadżet promujący firmę na targach branżowych. Zamawiając gadżety reklamowe, liczymy, że będą one skutecznie promować naszą firmę i wywoływać pozytywne skojarzenia. Ołówek drewniany AP532t po odpowiednim zaprojektowaniu nadruku może stać się doskonałym nośnikiem reklamy. Jego niecodzienny design zwróci uwagę potencjalnych klientów, a prosta funkcjonalność sprawi, że z przyjemnością będą oni z niego korzystać.