Chinese (Simplified)CzechDutchEnglishFrenchGermanHungarianItalianPolishPortugueseSpanishUkrainian

Koszulki reklamowe z nadrukiem

Nadruki na koszulkach są jednym z najczęściej stosowanych sposobów dotarcia do klienta, a koszulki reklamowe stały się nieodzownym narzędziem budowy pozytywnych relacji i lojalności konsumentów. Można mówić że jest to obecnie tradycyjny i sprawdzony sposób promowania marki, firmy, produktów i haseł społecznościowych przy stosunkowo niewielkich kosztach . Nieprzypadkowo ta forma promocji określana jest jako "chodząca reklama" lub wykorzystanie "najtańszej powierzchni reklamowej " . T-shirt z nadrukiem doskonale sprawdza się podczas akcji terenowych czy eventów, oraz jako upominek reklamowy .

Długopisy Reklamowe

Długopis reklamowy dzięki połączeniu niskiej ceny i dużej funkcjonalności jest jednym z najpopularniejszych upominków promocyjnych. Bardzo często w ręku klienta długopis z nadrukiem pełni funkcję „ambasadora marki” . Każdy z nas ma lub miał swój ulubiony długopis i na pewno zdarzyło się że był to właśnie długopis z nadrukowanym logo lub hasłem reklamowym . Chcemy aby dostarczane przez nas długopisy z nadrukiem stały się „ulubieńcami” waszych klientów . Stworzyliśmy więc kolekcję długopisów reklamowych w której połączyliśmy ergonomię ich kształtu z nowoczesnym, estetycznym wzornictwem, oraz solidne wykonanie z przystępną ceną.

Odzież Reklamowa

Odzież reklamowa to wyjątkowo szeroka grupa artykułów o bardzo różnych funkcjach marketingowych . Najtańsze produkty takie jak czapki czy koszulki znajdują zastosowanie jako niedrogie upominki reklamowe i są nieodzownym elementem budowania pozytywnych relacji i lojalności konsumenta. Nieco droższe wyroby takie jak bluzy polarowe, koszule i kurtki będą najczęściej wykorzystane jako element ubioru korporacyjnego .Bez względu na cenę i zastosowanie, odzież reklamowa powinna kształtować pozytywny obraz firmy lub produktu w świadomości klienta i dlatego tak ważna jest tu jej jakość oraz estetyka wykonania.

Czapka baseballowa Promostars Kid 31009

Czapki > Letnie

Przy nakładzie 100 szt.

10.2 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Najniższa cena z ostatnich 30 dni 10.2pln/szt Netto + 23% Vat

Czapka baseballowa Promostars Kid 31009 to czapka przeznaczona dla dzieci. Jest wykonana z mieszanki bawełny i poliestru, z gramaturą 160 g/m². Czapka ma 5 paneli, co oznacza, że składa się z pięciu oddzielnych części szycia, które tworzą jej kształt.

Czapka ma zapięcie rzepowe, co oznacza, że można ją łatwo dopasować do rozmiaru głowy dziecka. Rozmiar dostępny jest tylko w jednym standardowym rozmiarze, który powinien pasować większości dzieci.

Czapka Promostars Kid 31009 ma typowy styl baseballowy, z okrągłym daszkiem i wyższym przodem. Jest dostępna w różnych kolorach i może być ozdobiona logo lub innym wzorem, w zależności od wyboru.

Skontaktuj się z nami