Koszulki reklamowe z nadrukiem

Nadruki na koszulkach są jednym z najczęściej stosowanych sposobów dotarcia do klienta, a koszulki reklamowe stały się nieodzownym narzędziem budowy pozytywnych relacji i lojalności konsumentów. Można mówić że jest to obecnie tradycyjny i sprawdzony sposób promowania marki, firmy, produktów i haseł społecznościowych przy stosunkowo niewielkich kosztach . Nieprzypadkowo ta forma promocji określana jest jako "chodząca reklama" lub wykorzystanie "najtańszej powierzchni reklamowej " . T-shirt z nadrukiem doskonale sprawdza się podczas akcji terenowych czy eventów, oraz jako upominek reklamowy .

Długopisy Reklamowe

Długopis reklamowy dzięki połączeniu niskiej ceny i dużej funkcjonalności jest jednym z najpopularniejszych upominków promocyjnych. Bardzo często w ręku klienta długopis z nadrukiem pełni funkcję „ambasadora marki” . Każdy z nas ma lub miał swój ulubiony długopis i na pewno zdarzyło się że był to właśnie długopis z nadrukowanym logo lub hasłem reklamowym . Chcemy aby dostarczane przez nas długopisy z nadrukiem stały się „ulubieńcami” waszych klientów . Stworzyliśmy więc kolekcję długopisów reklamowych w której połączyliśmy ergonomię ich kształtu z nowoczesnym, estetycznym wzornictwem, oraz solidne wykonanie z przystępną ceną.

Odzież Reklamowa

Odzież reklamowa to wyjątkowo szeroka grupa artykułów o bardzo różnych funkcjach marketingowych . Najtańsze produkty takie jak czapki czy koszulki znajdują zastosowanie jako niedrogie upominki reklamowe i są nieodzownym elementem budowania pozytywnych relacji i lojalności konsumenta. Nieco droższe wyroby takie jak bluzy polarowe, koszule i kurtki będą najczęściej wykorzystane jako element ubioru korporacyjnego .Bez względu na cenę i zastosowanie, odzież reklamowa powinna kształtować pozytywny obraz firmy lub produktu w świadomości klienta i dlatego tak ważna jest tu jej jakość oraz estetyka wykonania.

19658 lakierowany

8.99 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Najniższa cena z ostatnich 30 dni 8.99pln/szt Netto + 23% Vat

Skontaktuj się z nami

RIO to elegancki długopis, którego korpus wykonany jest z matowego materiału w kolorze czarnym, pomarańczowym, zielonym, niebieskim, czerwonym lub białym.

Długopis jest wyposażony w mechanizm typu twist, co umożliwia łatwe i szybkie wyciągnięcie lub schowanie końcówki piszącej.

Długopis jest zapakowany w papierowy kartonik, który jest dostosowany kolorystycznie do koloru obudowy.

To dodatkowo podkreśla elegancję produktu i sprawia, że jest on idealnym prezentem dla każdego miłośnika piśmiennictwa.

Korpus długopisu ma czarne wykończenia, które kontrastują z matową powierzchnią.

Wewnątrz długopisu znajduje się wkład typu G2 w kolorze niebieskim, który zapewnia wygodne i płynne pisanie. Wymiary długopisu to 176 x 28 x 22,5 mm, co czyni go łatwym do przechowywania i przenoszenia.

RIO to piśmienniczy gadżet, który doskonale sprawdzi się w codziennym użytkowaniu, ale również będzie prezentował się świetnie na biurku czy w etui na dokumenty.