Koszulki reklamowe z nadrukiem

Nadruki na koszulkach są jednym z najczęściej stosowanych sposobów dotarcia do klienta, a koszulki reklamowe stały się nieodzownym narzędziem budowy pozytywnych relacji i lojalności konsumentów. Można mówić że jest to obecnie tradycyjny i sprawdzony sposób promowania marki, firmy, produktów i haseł społecznościowych przy stosunkowo niewielkich kosztach . Nieprzypadkowo ta forma promocji określana jest jako "chodząca reklama" lub wykorzystanie "najtańszej powierzchni reklamowej " . T-shirt z nadrukiem doskonale sprawdza się podczas akcji terenowych czy eventów, oraz jako upominek reklamowy .

Długopisy Reklamowe

Długopis reklamowy dzięki połączeniu niskiej ceny i dużej funkcjonalności jest jednym z najpopularniejszych upominków promocyjnych. Bardzo często w ręku klienta długopis z nadrukiem pełni funkcję „ambasadora marki” . Każdy z nas ma lub miał swój ulubiony długopis i na pewno zdarzyło się że był to właśnie długopis z nadrukowanym logo lub hasłem reklamowym . Chcemy aby dostarczane przez nas długopisy z nadrukiem stały się „ulubieńcami” waszych klientów . Stworzyliśmy więc kolekcję długopisów reklamowych w której połączyliśmy ergonomię ich kształtu z nowoczesnym, estetycznym wzornictwem, oraz solidne wykonanie z przystępną ceną.

Odzież Reklamowa

Odzież reklamowa to wyjątkowo szeroka grupa artykułów o bardzo różnych funkcjach marketingowych . Najtańsze produkty takie jak czapki czy koszulki znajdują zastosowanie jako niedrogie upominki reklamowe i są nieodzownym elementem budowania pozytywnych relacji i lojalności konsumenta. Nieco droższe wyroby takie jak bluzy polarowe, koszule i kurtki będą najczęściej wykorzystane jako element ubioru korporacyjnego .Bez względu na cenę i zastosowanie, odzież reklamowa powinna kształtować pozytywny obraz firmy lub produktu w świadomości klienta i dlatego tak ważna jest tu jej jakość oraz estetyka wykonania.

ARIZONA 19219 zestaw piśmienniczy w etui

54.00 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Najniższa cena z ostatnich 30 dni 54.00pln/szt Netto + 23% Vat

Skontaktuj się z nami

Zestaw piśmienniczy ARIZONA to idealny wybór dla osób ceniących sobie elegancki i stylowy wygląd akcesoriów biurowych. Komplet składa się z długopisu oraz pióra kulkowego, wykonanych z metalu i wykończonych w kolorze złota.

Etui, w którym zestaw jest pakowany, wykonane jest z eleganckiego, czarnego weluru, co nadaje mu jeszcze bardziej ekskluzywny charakter. Wymiary etui to 168 x 75 x 32 mm, co czyni je wystarczająco pojemnym, aby pomieścić oba elementy zestawu.

Długopis oraz pióro kulkowe mają identyczne wymiary: 140 x ⌀ 13 mm. Są one nie tylko bardzo eleganckie, ale także wygodne w użyciu, dzięki ergonomicznemu kształtowi, który zapewnia pewny i wygodny chwyt. Logo klienta zostanie wygrawerowane w kolorze złotym na długopisie oraz piórze kulkowym w ich górnej części, co dodatkowo podkreśli prestiż i wyjątkowość zestawu.

Zestaw piśmienniczy ARIZONA zapakowany jest w biały kartonik, który sprawia, że prezentuje się jeszcze bardziej elegancko i nadaje się na prezent dla wyjątkowych osób, które cenią sobie jakość i styl.