Koszulki reklamowe z nadrukiem

Nadruki na koszulkach są jednym z najczęściej stosowanych sposobów dotarcia do klienta, a koszulki reklamowe stały się nieodzownym narzędziem budowy pozytywnych relacji i lojalności konsumentów. Można mówić że jest to obecnie tradycyjny i sprawdzony sposób promowania marki, firmy, produktów i haseł społecznościowych przy stosunkowo niewielkich kosztach . Nieprzypadkowo ta forma promocji określana jest jako "chodząca reklama" lub wykorzystanie "najtańszej powierzchni reklamowej " . T-shirt z nadrukiem doskonale sprawdza się podczas akcji terenowych czy eventów, oraz jako upominek reklamowy .

Długopisy Reklamowe

Długopis reklamowy dzięki połączeniu niskiej ceny i dużej funkcjonalności jest jednym z najpopularniejszych upominków promocyjnych. Bardzo często w ręku klienta długopis z nadrukiem pełni funkcję „ambasadora marki” . Każdy z nas ma lub miał swój ulubiony długopis i na pewno zdarzyło się że był to właśnie długopis z nadrukowanym logo lub hasłem reklamowym . Chcemy aby dostarczane przez nas długopisy z nadrukiem stały się „ulubieńcami” waszych klientów . Stworzyliśmy więc kolekcję długopisów reklamowych w której połączyliśmy ergonomię ich kształtu z nowoczesnym, estetycznym wzornictwem, oraz solidne wykonanie z przystępną ceną.

Odzież Reklamowa

Odzież reklamowa to wyjątkowo szeroka grupa artykułów o bardzo różnych funkcjach marketingowych . Najtańsze produkty takie jak czapki czy koszulki znajdują zastosowanie jako niedrogie upominki reklamowe i są nieodzownym elementem budowania pozytywnych relacji i lojalności konsumenta. Nieco droższe wyroby takie jak bluzy polarowe, koszule i kurtki będą najczęściej wykorzystane jako element ubioru korporacyjnego .Bez względu na cenę i zastosowanie, odzież reklamowa powinna kształtować pozytywny obraz firmy lub produktu w świadomości klienta i dlatego tak ważna jest tu jej jakość oraz estetyka wykonania.

COLORADO 19621

31.00 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Najniższa cena z ostatnich 30 dni 31.00pln/szt Netto + 23% Vat

Skontaktuj się z nami

Zestaw piśmienniczy COLORADO to elegancki i modny zestaw, który składa się z dwóch przyborów piśmienniczych – długopisu oraz pióra kulkowego.

Oba narzędzia pisarskie wykonane są z metalu o wysokiej jakości, co zapewnia ich trwałość i wytrzymałość.

Zestaw zapakowany jest w kartonik, który idealnie dopasowany jest kolorystycznie do przyborów piśmienniczych. Etui wykonane jest z mocnej tektury, a jego wykończenie z kolorowego papieru nadaje mu elegancki i estetyczny wygląd.

Cechą charakterystyczną zestawu COLORADO są soczyste i modne kolory, które przyciągają uwagę i nadają mu stylowy wygląd. W skład zestawu wchodzą długopis oraz pióro kulkowe, które posiadają mechanizm typu twist.

Wkłady do pióra i długopisu wykonane są w kolorze niebieskim, co zapewnia wygodne i płynne pisanie.

W zestawie dostępne są pióra i długopisy w różnych kolorach, takich jak biały, pomarańczowy, zielony, czarny oraz błękitny.

Zestaw piśmienniczy COLORADO ma wymiary 185 x 60 x 27 mm, co oznacza, że opakowanie jest kompaktowe i łatwe do przenoszenia. Długopis oraz pióro kulkowe mają wymiary 140 x 11 mm, co czyni je wygodnymi w użyciu i idealnymi do codziennego pisania.