Koszulki reklamowe z nadrukiem

Nadruki na koszulkach są jednym z najczęściej stosowanych sposobów dotarcia do klienta, a koszulki reklamowe stały się nieodzownym narzędziem budowy pozytywnych relacji i lojalności konsumentów. Można mówić że jest to obecnie tradycyjny i sprawdzony sposób promowania marki, firmy, produktów i haseł społecznościowych przy stosunkowo niewielkich kosztach . Nieprzypadkowo ta forma promocji określana jest jako "chodząca reklama" lub wykorzystanie "najtańszej powierzchni reklamowej " . T-shirt z nadrukiem doskonale sprawdza się podczas akcji terenowych czy eventów, oraz jako upominek reklamowy .

Długopisy Reklamowe

Długopis reklamowy dzięki połączeniu niskiej ceny i dużej funkcjonalności jest jednym z najpopularniejszych upominków promocyjnych. Bardzo często w ręku klienta długopis z nadrukiem pełni funkcję „ambasadora marki” . Każdy z nas ma lub miał swój ulubiony długopis i na pewno zdarzyło się że był to właśnie długopis z nadrukowanym logo lub hasłem reklamowym . Chcemy aby dostarczane przez nas długopisy z nadrukiem stały się „ulubieńcami” waszych klientów . Stworzyliśmy więc kolekcję długopisów reklamowych w której połączyliśmy ergonomię ich kształtu z nowoczesnym, estetycznym wzornictwem, oraz solidne wykonanie z przystępną ceną.

Odzież Reklamowa

Odzież reklamowa to wyjątkowo szeroka grupa artykułów o bardzo różnych funkcjach marketingowych . Najtańsze produkty takie jak czapki czy koszulki znajdują zastosowanie jako niedrogie upominki reklamowe i są nieodzownym elementem budowania pozytywnych relacji i lojalności konsumenta. Nieco droższe wyroby takie jak bluzy polarowe, koszule i kurtki będą najczęściej wykorzystane jako element ubioru korporacyjnego .Bez względu na cenę i zastosowanie, odzież reklamowa powinna kształtować pozytywny obraz firmy lub produktu w świadomości klienta i dlatego tak ważna jest tu jej jakość oraz estetyka wykonania.

DAKOTA 19227 Długopis i ołówek w etui

24.5 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Najniższa cena z ostatnich 30 dni 24.5pln/szt Netto + 23% Vat

Skontaktuj się z nami

Komplet piśmienniczy DAKOTA 19227 jest zestawem składającym się z długopisu i ołówka automatycznego, które są zapakowane w podręczne, metalowe etui.

Etui ma wymiary 180 x 60 x 17 mm, co czyni je łatwym do przenoszenia i przechowywania. Długopis ma wymiary 135 x ⌀ 11 mm, a ołówek 138 x ⌀ 11 mm.

Oba elementy zestawu są wykonane z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają trwałość i wygodę użytkowania. Długopis jest wyposażony w atramentowe wkłady, a ołówek w automatyczny system podawania grafitu. Oba narzędzia pisarskie posiadają ergonomiczne kształty, które zapewniają wygodne i pewne trzymanie.

W zestawie znajduje się również możliwość grawerowania loga na opakowaniu oraz na komplecie, co czyni go idealnym narzędziem do celów reklamowych lub jako prezent dla klientów, partnerów biznesowych czy pracowników.

W sumie, Komplet piśmienniczy DAKOTA 19227 to stylowy i funkcjonalny zestaw narzędzi pisarskich, który z pewnością zachwyci każdego miłośnika piśmiennictwa.