Koszulki reklamowe z nadrukiem

Nadruki na koszulkach są jednym z najczęściej stosowanych sposobów dotarcia do klienta, a koszulki reklamowe stały się nieodzownym narzędziem budowy pozytywnych relacji i lojalności konsumentów. Można mówić że jest to obecnie tradycyjny i sprawdzony sposób promowania marki, firmy, produktów i haseł społecznościowych przy stosunkowo niewielkich kosztach . Nieprzypadkowo ta forma promocji określana jest jako "chodząca reklama" lub wykorzystanie "najtańszej powierzchni reklamowej " . T-shirt z nadrukiem doskonale sprawdza się podczas akcji terenowych czy eventów, oraz jako upominek reklamowy .

Długopisy Reklamowe

Długopis reklamowy dzięki połączeniu niskiej ceny i dużej funkcjonalności jest jednym z najpopularniejszych upominków promocyjnych. Bardzo często w ręku klienta długopis z nadrukiem pełni funkcję „ambasadora marki” . Każdy z nas ma lub miał swój ulubiony długopis i na pewno zdarzyło się że był to właśnie długopis z nadrukowanym logo lub hasłem reklamowym . Chcemy aby dostarczane przez nas długopisy z nadrukiem stały się „ulubieńcami” waszych klientów . Stworzyliśmy więc kolekcję długopisów reklamowych w której połączyliśmy ergonomię ich kształtu z nowoczesnym, estetycznym wzornictwem, oraz solidne wykonanie z przystępną ceną.

Odzież Reklamowa

Odzież reklamowa to wyjątkowo szeroka grupa artykułów o bardzo różnych funkcjach marketingowych . Najtańsze produkty takie jak czapki czy koszulki znajdują zastosowanie jako niedrogie upominki reklamowe i są nieodzownym elementem budowania pozytywnych relacji i lojalności konsumenta. Nieco droższe wyroby takie jak bluzy polarowe, koszule i kurtki będą najczęściej wykorzystane jako element ubioru korporacyjnego .Bez względu na cenę i zastosowanie, odzież reklamowa powinna kształtować pozytywny obraz firmy lub produktu w świadomości klienta i dlatego tak ważna jest tu jej jakość oraz estetyka wykonania.

Długopis z Aluminium V1912

6.29 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Najniższa cena z ostatnich 30 dni 6.29pln/szt Netto + 23% Vat

Skontaktuj się z nami

Długopis z Aluminium V1912 z końcówką Touch Pen to elegancki i praktyczny gadżet, który łączy w sobie funkcje długopisu oraz dotykowego pióra.

Posiada kolorowy korpus o średnicy 0,9 cm oraz długości 14,1 cm wykonany z trwałego aluminium, co sprawia, że jest lekki, ale jednocześnie solidny i wytrzymały.

Na korpusie długopisu znajdują się srebrne elementy, które dodają mu nowoczesnego charakteru i stylu. Dostępne warianty kolorystyczne obejmują: czarny, biały, złoty, różowy oraz szary, co pozwala na dopasowanie koloru do indywidualnych preferencji.

Maksymalny wymiar graweru to 5 mm, co daje możliwość personalizacji długopisu poprzez wygrawerowanie na nim np. imienia, nazwiska czy logo firmy.

Dzięki dotykowemu pióru, długopis Touch Pen pozwala na wygodne korzystanie z urządzeń z ekranem dotykowym, takich jak smartfony czy tablety. W połączeniu z funkcją pisania, czyni go idealnym narzędziem do codziennego użytku zarówno w pracy, jak i w domu.