Koszulki reklamowe z nadrukiem

Nadruki na koszulkach są jednym z najczęściej stosowanych sposobów dotarcia do klienta, a koszulki reklamowe stały się nieodzownym narzędziem budowy pozytywnych relacji i lojalności konsumentów. Można mówić że jest to obecnie tradycyjny i sprawdzony sposób promowania marki, firmy, produktów i haseł społecznościowych przy stosunkowo niewielkich kosztach . Nieprzypadkowo ta forma promocji określana jest jako "chodząca reklama" lub wykorzystanie "najtańszej powierzchni reklamowej " . T-shirt z nadrukiem doskonale sprawdza się podczas akcji terenowych czy eventów, oraz jako upominek reklamowy .

Długopisy Reklamowe

Długopis reklamowy dzięki połączeniu niskiej ceny i dużej funkcjonalności jest jednym z najpopularniejszych upominków promocyjnych. Bardzo często w ręku klienta długopis z nadrukiem pełni funkcję „ambasadora marki” . Każdy z nas ma lub miał swój ulubiony długopis i na pewno zdarzyło się że był to właśnie długopis z nadrukowanym logo lub hasłem reklamowym . Chcemy aby dostarczane przez nas długopisy z nadrukiem stały się „ulubieńcami” waszych klientów . Stworzyliśmy więc kolekcję długopisów reklamowych w której połączyliśmy ergonomię ich kształtu z nowoczesnym, estetycznym wzornictwem, oraz solidne wykonanie z przystępną ceną.

Odzież Reklamowa

Odzież reklamowa to wyjątkowo szeroka grupa artykułów o bardzo różnych funkcjach marketingowych . Najtańsze produkty takie jak czapki czy koszulki znajdują zastosowanie jako niedrogie upominki reklamowe i są nieodzownym elementem budowania pozytywnych relacji i lojalności konsumenta. Nieco droższe wyroby takie jak bluzy polarowe, koszule i kurtki będą najczęściej wykorzystane jako element ubioru korporacyjnego .Bez względu na cenę i zastosowanie, odzież reklamowa powinna kształtować pozytywny obraz firmy lub produktu w świadomości klienta i dlatego tak ważna jest tu jej jakość oraz estetyka wykonania.

Graz MO6794

18.60 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Najniższa cena z ostatnich 30 dni 18.60pln/szt Netto + 23% Vat

Skontaktuj się z nami

Stalowy długopis model MO6794 to świetna propozycja dla osób szukających ekologicznych i trwałych produktów.

Korpus długopisu wykonany jest z przetworzonej stali nierdzewnej, co czyni go nie tylko wytrzymałym, ale również przyjaznym dla środowiska.

Długopis jest przyciskany, co zapewnia wygodne i szybkie pisanie. Dostępny jest z niebieskim tuszem, który gwarantuje czyste i wyraźne linie.

Korkowe etui, w którym jest pakowany, to kolejny element produktu, który podkreśla jego ekologiczny charakter.

Kork to materiał, który pochodzi z naturalnego źródła i jest w pełni biodegradowalny. Etui z korka chroni długopis przed uszkodzeniami i zapewnia bezpieczny transport. Po otwarciu etui można wygodnie przechowywać długopis, aby nie zgubił się w torbie czy plecaku.

Stalowy długopis z recyklingu w ekologicznym korkowym etui model MO6794 to doskonały wybór dla osób, które chcą łączyć styl z ekologią.

Produkt ten jest trwały, elegancki i przyjazny dla środowiska, co sprawia, że ​​jest idealnym prezentem dla siebie lub dla bliskiej osoby.