Chinese (Simplified)CzechDutchEnglishFrenchGermanHungarianItalianPolishPortugueseSpanishUkrainian

Koszulki reklamowe z nadrukiem

Nadruki na koszulkach są jednym z najczęściej stosowanych sposobów dotarcia do klienta, a koszulki reklamowe stały się nieodzownym narzędziem budowy pozytywnych relacji i lojalności konsumentów. Można mówić że jest to obecnie tradycyjny i sprawdzony sposób promowania marki, firmy, produktów i haseł społecznościowych przy stosunkowo niewielkich kosztach . Nieprzypadkowo ta forma promocji określana jest jako "chodząca reklama" lub wykorzystanie "najtańszej powierzchni reklamowej " . T-shirt z nadrukiem doskonale sprawdza się podczas akcji terenowych czy eventów, oraz jako upominek reklamowy .

Długopisy Reklamowe

Długopis reklamowy dzięki połączeniu niskiej ceny i dużej funkcjonalności jest jednym z najpopularniejszych upominków promocyjnych. Bardzo często w ręku klienta długopis z nadrukiem pełni funkcję „ambasadora marki” . Każdy z nas ma lub miał swój ulubiony długopis i na pewno zdarzyło się że był to właśnie długopis z nadrukowanym logo lub hasłem reklamowym . Chcemy aby dostarczane przez nas długopisy z nadrukiem stały się „ulubieńcami” waszych klientów . Stworzyliśmy więc kolekcję długopisów reklamowych w której połączyliśmy ergonomię ich kształtu z nowoczesnym, estetycznym wzornictwem, oraz solidne wykonanie z przystępną ceną.

Odzież Reklamowa

Odzież reklamowa to wyjątkowo szeroka grupa artykułów o bardzo różnych funkcjach marketingowych . Najtańsze produkty takie jak czapki czy koszulki znajdują zastosowanie jako niedrogie upominki reklamowe i są nieodzownym elementem budowania pozytywnych relacji i lojalności konsumenta. Nieco droższe wyroby takie jak bluzy polarowe, koszule i kurtki będą najczęściej wykorzystane jako element ubioru korporacyjnego .Bez względu na cenę i zastosowanie, odzież reklamowa powinna kształtować pozytywny obraz firmy lub produktu w świadomości klienta i dlatego tak ważna jest tu jej jakość oraz estetyka wykonania.

KUBOD 19680

Przy nakładzie 100 szt.

2.99 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Najniższa cena z ostatnich 30 dni 2.99pln/szt Netto + 23% Vat

Skontaktuj się z nami

KUBOD to metalowy długopis o klasycznym, prostym kształcie, który został wykonany z aluminium pokrytego przyjemną w dotyku gumową powłoką.

Dzięki temu materiałowi, długopis jest lekki, a jednocześnie trwały i odporny na uszkodzenia mechaniczne.

  • Wymiary : 140 x ø 9 mm
  • Materiał: metal, korek, tworzywo
  • Kolory: czarny, biały, granatowy, oliwkowy, szary
  • Opakowanie produktu: woreczek foliowy
  • Kolor wkładu: niebieski

Uchwyt długopisu jest wykończony naturalnym korkiem, co gwarantuje wygodne i pewne trzymanie. Dodatkowo, uchwyt jest ergonomicznie ukształtowany, co wpływa na jeszcze większy komfort użytkowania.

Wykończenia w kolorze grafitowym zostały wykonane z tworzywa, co daje efekt eleganckiego wyglądu.

Długopis posiada mechanizm automatycznego wysuwania wkładu, co pozwala na wygodne i szybkie korzystanie z niego.

Wkład długopisu typu X20 jest w kolorze niebieskim, co sprawia, że pisanie jest wyraźne i czytelne.

Jest to wkład standardowy, łatwo dostępny w większości sklepów papierniczych, co pozwala na łatwe i szybkie wymienianie go w przypadku wyczerpania się tuszu.

Warto podkreślić, że długopis KUBOD jest ekologiczny, ponieważ wykonany jest z metalu i tworzywa, które można poddać recyklingowi, co wpływa pozytywnie na ochronę środowiska