Koszulki reklamowe z nadrukiem

Nadruki na koszulkach są jednym z najczęściej stosowanych sposobów dotarcia do klienta, a koszulki reklamowe stały się nieodzownym narzędziem budowy pozytywnych relacji i lojalności konsumentów. Można mówić że jest to obecnie tradycyjny i sprawdzony sposób promowania marki, firmy, produktów i haseł społecznościowych przy stosunkowo niewielkich kosztach . Nieprzypadkowo ta forma promocji określana jest jako "chodząca reklama" lub wykorzystanie "najtańszej powierzchni reklamowej " . T-shirt z nadrukiem doskonale sprawdza się podczas akcji terenowych czy eventów, oraz jako upominek reklamowy .

Długopisy Reklamowe

Długopis reklamowy dzięki połączeniu niskiej ceny i dużej funkcjonalności jest jednym z najpopularniejszych upominków promocyjnych. Bardzo często w ręku klienta długopis z nadrukiem pełni funkcję „ambasadora marki” . Każdy z nas ma lub miał swój ulubiony długopis i na pewno zdarzyło się że był to właśnie długopis z nadrukowanym logo lub hasłem reklamowym . Chcemy aby dostarczane przez nas długopisy z nadrukiem stały się „ulubieńcami” waszych klientów . Stworzyliśmy więc kolekcję długopisów reklamowych w której połączyliśmy ergonomię ich kształtu z nowoczesnym, estetycznym wzornictwem, oraz solidne wykonanie z przystępną ceną.

Odzież Reklamowa

Odzież reklamowa to wyjątkowo szeroka grupa artykułów o bardzo różnych funkcjach marketingowych . Najtańsze produkty takie jak czapki czy koszulki znajdują zastosowanie jako niedrogie upominki reklamowe i są nieodzownym elementem budowania pozytywnych relacji i lojalności konsumenta. Nieco droższe wyroby takie jak bluzy polarowe, koszule i kurtki będą najczęściej wykorzystane jako element ubioru korporacyjnego .Bez względu na cenę i zastosowanie, odzież reklamowa powinna kształtować pozytywny obraz firmy lub produktu w świadomości klienta i dlatego tak ważna jest tu jej jakość oraz estetyka wykonania.

Touch Writer 1102

Przy nakładzie 1000 szt.

2.02 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Najniższa cena z ostatnich 30 dni 2.02pln/szt Netto + 23% Vat

Skontaktuj się z nami

Długopis z kolorową gumką do obsługi ekranów dotykowych

materiał: metal, wymiary: 0,8 x 13,7 cm

Długopis z gumową końcówką do obsługi ekranów dotykowych w smartfonach i tabletach. Umożliwia komfortową i precyzyjną pracę na urządzeniach przenośnych, niezastąpiony wówczas kiedy ważna jest szybkość pisania tekstów. Ogranicza ilość błędów w tzw. literówek w treści. Specjalna konstrukcja gumowej końcówki zapobiega zarysowaniom powierzchni ekranu wydłużając okres jego eksploatacji. Włączanie długopisu poprzez obrót korpusu. Kolor gumki dopasowany do koloru długopisu – długopis biały występuje z gumką białą lub czarną.