Chinese (Simplified)CzechDutchEnglishFrenchGermanHungarianItalianPolishPortugueseSpanishUkrainian

Koszulki reklamowe z nadrukiem

Nadruki na koszulkach są jednym z najczęściej stosowanych sposobów dotarcia do klienta, a koszulki reklamowe stały się nieodzownym narzędziem budowy pozytywnych relacji i lojalności konsumentów. Można mówić że jest to obecnie tradycyjny i sprawdzony sposób promowania marki, firmy, produktów i haseł społecznościowych przy stosunkowo niewielkich kosztach . Nieprzypadkowo ta forma promocji określana jest jako "chodząca reklama" lub wykorzystanie "najtańszej powierzchni reklamowej " . T-shirt z nadrukiem doskonale sprawdza się podczas akcji terenowych czy eventów, oraz jako upominek reklamowy .

Długopisy Reklamowe

Długopis reklamowy dzięki połączeniu niskiej ceny i dużej funkcjonalności jest jednym z najpopularniejszych upominków promocyjnych. Bardzo często w ręku klienta długopis z nadrukiem pełni funkcję „ambasadora marki” . Każdy z nas ma lub miał swój ulubiony długopis i na pewno zdarzyło się że był to właśnie długopis z nadrukowanym logo lub hasłem reklamowym . Chcemy aby dostarczane przez nas długopisy z nadrukiem stały się „ulubieńcami” waszych klientów . Stworzyliśmy więc kolekcję długopisów reklamowych w której połączyliśmy ergonomię ich kształtu z nowoczesnym, estetycznym wzornictwem, oraz solidne wykonanie z przystępną ceną.

Odzież Reklamowa

Odzież reklamowa to wyjątkowo szeroka grupa artykułów o bardzo różnych funkcjach marketingowych . Najtańsze produkty takie jak czapki czy koszulki znajdują zastosowanie jako niedrogie upominki reklamowe i są nieodzownym elementem budowania pozytywnych relacji i lojalności konsumenta. Nieco droższe wyroby takie jak bluzy polarowe, koszule i kurtki będą najczęściej wykorzystane jako element ubioru korporacyjnego .Bez względu na cenę i zastosowanie, odzież reklamowa powinna kształtować pozytywny obraz firmy lub produktu w świadomości klienta i dlatego tak ważna jest tu jej jakość oraz estetyka wykonania.

Zestaw do pisania ALPHABET, 56-1101624

18.1 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Najniższa cena z ostatnich 30 dni 18.1pln/szt Netto + 23% Vat

Skontaktuj się z nami

Zestaw do pisania ALPHABET składa się z dwóch narzędzi pisarskich: długopisu z mechanizmem obrotowym oraz pióra kulkowego, które są zapakowane w pudełko.

Oba narzędzia posiadają czarny tusz, który umożliwia pisanie czytelnych i wyraźnych liter.

Długopis z mechanizmem obrotowym jest wygodnym narzędziem do pisania, które pozwala na łatwe i szybkie wydłużenie wkładu, dzięki czemu można go używać przez długi czas bez konieczności wymiany. Natomiast pióro kulkowe charakteryzuje się gładkim przesuwaniem się po papierze oraz precyzyjnym i równomiernym nanoszeniem tuszu na powierzchnię.

Zestaw ALPHABET dostępny jest w pięciu różnych kolorach: czarnym, szarym, niebieskim, czerwonym oraz białym, co umożliwia wybór ulubionego koloru lub dopasowanie narzędzi do danego zadania czy okoliczności. Dzięki temu zestawowi do pisania można pisać wyraźnie i estetycznie nie tylko w domu, ale również w pracy, szkole czy na uczelni.