Chinese (Simplified)CzechDutchEnglishFrenchGermanHungarianItalianPolishPortugueseSpanishUkrainian

Koszulki reklamowe z nadrukiem

Nadruki na koszulkach są jednym z najczęściej stosowanych sposobów dotarcia do klienta, a koszulki reklamowe stały się nieodzownym narzędziem budowy pozytywnych relacji i lojalności konsumentów. Można mówić że jest to obecnie tradycyjny i sprawdzony sposób promowania marki, firmy, produktów i haseł społecznościowych przy stosunkowo niewielkich kosztach . Nieprzypadkowo ta forma promocji określana jest jako "chodząca reklama" lub wykorzystanie "najtańszej powierzchni reklamowej " . T-shirt z nadrukiem doskonale sprawdza się podczas akcji terenowych czy eventów, oraz jako upominek reklamowy .

Długopisy Reklamowe

Długopis reklamowy dzięki połączeniu niskiej ceny i dużej funkcjonalności jest jednym z najpopularniejszych upominków promocyjnych. Bardzo często w ręku klienta długopis z nadrukiem pełni funkcję „ambasadora marki” . Każdy z nas ma lub miał swój ulubiony długopis i na pewno zdarzyło się że był to właśnie długopis z nadrukowanym logo lub hasłem reklamowym . Chcemy aby dostarczane przez nas długopisy z nadrukiem stały się „ulubieńcami” waszych klientów . Stworzyliśmy więc kolekcję długopisów reklamowych w której połączyliśmy ergonomię ich kształtu z nowoczesnym, estetycznym wzornictwem, oraz solidne wykonanie z przystępną ceną.

Odzież Reklamowa

Odzież reklamowa to wyjątkowo szeroka grupa artykułów o bardzo różnych funkcjach marketingowych . Najtańsze produkty takie jak czapki czy koszulki znajdują zastosowanie jako niedrogie upominki reklamowe i są nieodzownym elementem budowania pozytywnych relacji i lojalności konsumenta. Nieco droższe wyroby takie jak bluzy polarowe, koszule i kurtki będą najczęściej wykorzystane jako element ubioru korporacyjnego .Bez względu na cenę i zastosowanie, odzież reklamowa powinna kształtować pozytywny obraz firmy lub produktu w świadomości klienta i dlatego tak ważna jest tu jej jakość oraz estetyka wykonania.

Koszulka dziecięca Stedman ST 2200

110 116 122 128 134 140 146 152 158 164

Przy nakładzie 100 szt.

Biała
9.4 PLN/SZT Netto + 23% Vat
Kolor
12.5 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Najniższa cena z ostatnich 30 dni
Biała - 9.4 pln/szt Netto + 23% Vat
Kolor - 12.5 pln/szt Netto + 23% Vat

Skontaktuj się z nami

ST2200 Classic Junior – 155 g/m², 100% wysokogatunkowej bawełny ring-spun, single jersey, GYH: 85% bawełny, 15% wiskozy. Podwójny szew wokół wykroju szyi, przy rękawach i wzdłuż brzegu, bez szwów bocznych, taśma wzmacniająca wzdłuż karku.

Rozmiary: XS (110-116), S (122-128), M (134-140), L (146-152), XL (158-164)

T-shirt dla dzieci

Karta Produktu