Koszulki reklamowe z nadrukiem

Nadruki na koszulkach są jednym z najczęściej stosowanych sposobów dotarcia do klienta, a koszulki reklamowe stały się nieodzownym narzędziem budowy pozytywnych relacji i lojalności konsumentów. Można mówić że jest to obecnie tradycyjny i sprawdzony sposób promowania marki, firmy, produktów i haseł społecznościowych przy stosunkowo niewielkich kosztach . Nieprzypadkowo ta forma promocji określana jest jako "chodząca reklama" lub wykorzystanie "najtańszej powierzchni reklamowej " . T-shirt z nadrukiem doskonale sprawdza się podczas akcji terenowych czy eventów, oraz jako upominek reklamowy .

Długopisy Reklamowe

Długopis reklamowy dzięki połączeniu niskiej ceny i dużej funkcjonalności jest jednym z najpopularniejszych upominków promocyjnych. Bardzo często w ręku klienta długopis z nadrukiem pełni funkcję „ambasadora marki” . Każdy z nas ma lub miał swój ulubiony długopis i na pewno zdarzyło się że był to właśnie długopis z nadrukowanym logo lub hasłem reklamowym . Chcemy aby dostarczane przez nas długopisy z nadrukiem stały się „ulubieńcami” waszych klientów . Stworzyliśmy więc kolekcję długopisów reklamowych w której połączyliśmy ergonomię ich kształtu z nowoczesnym, estetycznym wzornictwem, oraz solidne wykonanie z przystępną ceną.

Odzież Reklamowa

Odzież reklamowa to wyjątkowo szeroka grupa artykułów o bardzo różnych funkcjach marketingowych . Najtańsze produkty takie jak czapki czy koszulki znajdują zastosowanie jako niedrogie upominki reklamowe i są nieodzownym elementem budowania pozytywnych relacji i lojalności konsumenta. Nieco droższe wyroby takie jak bluzy polarowe, koszule i kurtki będą najczęściej wykorzystane jako element ubioru korporacyjnego .Bez względu na cenę i zastosowanie, odzież reklamowa powinna kształtować pozytywny obraz firmy lub produktu w świadomości klienta i dlatego tak ważna jest tu jej jakość oraz estetyka wykonania.

Bluza Stedman Hooded ST4110

S M L XL

Przy nakładzie 20 szt.

Biała
94 PLN/SZT Netto + 23% Vat
Kolor
101.9 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Najniższa cena z ostatnich 30 dni
Biała - 94 pln/szt Netto + 23% Vat
Kolor - 101.9 pln/szt Netto + 23% Vat

Skontaktuj się z nami

ST4110 Hooded Sweatshirt

Materiał: GYH: 70% bawełny / 20% poliestru / 10% wiskozy
Materiał: 80% bawełny / 20% poliestru
Masa: 280 g/m²
Kroje: Regular Fit
Rozmiary: S-M-L-XL
Temperatura prania: maksymalna temperatura prania 40°C

Opis: kieszeń z przodu, taśma wzmacniająca na karku, drapana od wewnątrz, sznurek w tym samym kolorze, szwy boczne, elastyczne mankiety i pasek.

Karta Produktu