Koszulki reklamowe z nadrukiem

Nadruki na koszulkach są jednym z najczęściej stosowanych sposobów dotarcia do klienta, a koszulki reklamowe stały się nieodzownym narzędziem budowy pozytywnych relacji i lojalności konsumentów. Można mówić że jest to obecnie tradycyjny i sprawdzony sposób promowania marki, firmy, produktów i haseł społecznościowych przy stosunkowo niewielkich kosztach . Nieprzypadkowo ta forma promocji określana jest jako "chodząca reklama" lub wykorzystanie "najtańszej powierzchni reklamowej " . T-shirt z nadrukiem doskonale sprawdza się podczas akcji terenowych czy eventów, oraz jako upominek reklamowy .

Długopisy Reklamowe

Długopis reklamowy dzięki połączeniu niskiej ceny i dużej funkcjonalności jest jednym z najpopularniejszych upominków promocyjnych. Bardzo często w ręku klienta długopis z nadrukiem pełni funkcję „ambasadora marki” . Każdy z nas ma lub miał swój ulubiony długopis i na pewno zdarzyło się że był to właśnie długopis z nadrukowanym logo lub hasłem reklamowym . Chcemy aby dostarczane przez nas długopisy z nadrukiem stały się „ulubieńcami” waszych klientów . Stworzyliśmy więc kolekcję długopisów reklamowych w której połączyliśmy ergonomię ich kształtu z nowoczesnym, estetycznym wzornictwem, oraz solidne wykonanie z przystępną ceną.

Odzież Reklamowa

Odzież reklamowa to wyjątkowo szeroka grupa artykułów o bardzo różnych funkcjach marketingowych . Najtańsze produkty takie jak czapki czy koszulki znajdują zastosowanie jako niedrogie upominki reklamowe i są nieodzownym elementem budowania pozytywnych relacji i lojalności konsumenta. Nieco droższe wyroby takie jak bluzy polarowe, koszule i kurtki będą najczęściej wykorzystane jako element ubioru korporacyjnego .Bez względu na cenę i zastosowanie, odzież reklamowa powinna kształtować pozytywny obraz firmy lub produktu w świadomości klienta i dlatego tak ważna jest tu jej jakość oraz estetyka wykonania.

Koszulka Stedman ST2900

S M L XL

Przy nakładzie 100 szt.

Biała
15.1 PLN/SZT Netto + 23% Vat
Kolor
19.1 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Najniższa cena z ostatnich 30 dni
Biała - 15.1 pln/szt Netto + 23% Vat
Kolor - 19.1 pln/szt Netto + 23% Vat

Skontaktuj się z nami

Koszulka marki Stedman model ST2900 o regularnym kroju wykonana z dzianiny single jersey.

Oznacza to, że jest to miękka, elastyczna i oddychająca tkaniną. Koszulka dostępna jest w dwóch kolorach: czarnym i białym.

Przód koszulki jest gładki, bez dodatkowych wzorów lub aplikacji. Natomiast na ramionach znajdują się niewielkie, podwójne szwy, które zwiększają wytrzymałość koszulki. Rękawy koszulki są krótkie, a kołnierz jest okrągły.

Materiał, z którego wykonana jest koszulka Stedman ST2900, to mieszanka bawełny i poliestru, co zapewnia trwałość i wygodę noszenia. Warto zauważyć, że koszulka ta ma regularny krój, co oznacza, że jest ona luźniejsza w porównaniu do koszulek slim fit, ale nie jest również zbyt obszerna.

Koszulka Stedman ST2900 jest uniwersalnym elementem garderoby, który sprawdzi się w wielu sytuacjach, zarówno na co dzień, jak i przy okazji ważniejszych wydarzeń.

ST2900 Classic Tank Top

Gramatura: 155 g/m2
Typ wykończenia: szwy boczne, dekolt obszyty ściągaczem
Opis: T-shirt , 155 g/m², 100% bawełny ring-spun; single jersey, krój standardowy

 

Karta Produktu