Koszulki reklamowe z nadrukiem

Nadruki na koszulkach są jednym z najczęściej stosowanych sposobów dotarcia do klienta, a koszulki reklamowe stały się nieodzownym narzędziem budowy pozytywnych relacji i lojalności konsumentów. Można mówić że jest to obecnie tradycyjny i sprawdzony sposób promowania marki, firmy, produktów i haseł społecznościowych przy stosunkowo niewielkich kosztach . Nieprzypadkowo ta forma promocji określana jest jako "chodząca reklama" lub wykorzystanie "najtańszej powierzchni reklamowej " . T-shirt z nadrukiem doskonale sprawdza się podczas akcji terenowych czy eventów, oraz jako upominek reklamowy .

Długopisy Reklamowe

Długopis reklamowy dzięki połączeniu niskiej ceny i dużej funkcjonalności jest jednym z najpopularniejszych upominków promocyjnych. Bardzo często w ręku klienta długopis z nadrukiem pełni funkcję „ambasadora marki” . Każdy z nas ma lub miał swój ulubiony długopis i na pewno zdarzyło się że był to właśnie długopis z nadrukowanym logo lub hasłem reklamowym . Chcemy aby dostarczane przez nas długopisy z nadrukiem stały się „ulubieńcami” waszych klientów . Stworzyliśmy więc kolekcję długopisów reklamowych w której połączyliśmy ergonomię ich kształtu z nowoczesnym, estetycznym wzornictwem, oraz solidne wykonanie z przystępną ceną.

Odzież Reklamowa

Odzież reklamowa to wyjątkowo szeroka grupa artykułów o bardzo różnych funkcjach marketingowych . Najtańsze produkty takie jak czapki czy koszulki znajdują zastosowanie jako niedrogie upominki reklamowe i są nieodzownym elementem budowania pozytywnych relacji i lojalności konsumenta. Nieco droższe wyroby takie jak bluzy polarowe, koszule i kurtki będą najczęściej wykorzystane jako element ubioru korporacyjnego .Bez względu na cenę i zastosowanie, odzież reklamowa powinna kształtować pozytywny obraz firmy lub produktu w świadomości klienta i dlatego tak ważna jest tu jej jakość oraz estetyka wykonania.

Koszulka Baseball 165 gr Fruit of the loom 117.01

Koszulki > Baseball

S M L XL XXL

5.99 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Najniższa cena z ostatnich 30 dni 5.99 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Opis:

117.01 Podkoszulek baseball – Fruit of the Loom 61-026-0 160 g/m²

100% bawełna (heather grey: 94% bawełna, 6% poliester), wąska oblamówka wokół szyi z dodatkiem Lycry w kontrastującym kolorze, raglanowe rękawy w kontrastującym kolorze, oblamówka wokół szyi, zakończenia rękawów i dół koszulki o podwójnym szwie, bez szwów bocznych.

Rozmiary: S, M, L, XL, XXL
Promocja ważna do wyczerpania zapasów magazynowych.

Dostępne kolory i rozmiary:

White/Navy
S – 10

XXL – 4

White/Red
XXL – 7

Skontaktuj się z nami