Chinese (Simplified)CzechDutchEnglishFrenchGermanHungarianItalianPolishPortugueseSpanishUkrainian

Koszulki reklamowe z nadrukiem

Nadruki na koszulkach są jednym z najczęściej stosowanych sposobów dotarcia do klienta, a koszulki reklamowe stały się nieodzownym narzędziem budowy pozytywnych relacji i lojalności konsumentów. Można mówić że jest to obecnie tradycyjny i sprawdzony sposób promowania marki, firmy, produktów i haseł społecznościowych przy stosunkowo niewielkich kosztach . Nieprzypadkowo ta forma promocji określana jest jako "chodząca reklama" lub wykorzystanie "najtańszej powierzchni reklamowej " . T-shirt z nadrukiem doskonale sprawdza się podczas akcji terenowych czy eventów, oraz jako upominek reklamowy .

Długopisy Reklamowe

Długopis reklamowy dzięki połączeniu niskiej ceny i dużej funkcjonalności jest jednym z najpopularniejszych upominków promocyjnych. Bardzo często w ręku klienta długopis z nadrukiem pełni funkcję „ambasadora marki” . Każdy z nas ma lub miał swój ulubiony długopis i na pewno zdarzyło się że był to właśnie długopis z nadrukowanym logo lub hasłem reklamowym . Chcemy aby dostarczane przez nas długopisy z nadrukiem stały się „ulubieńcami” waszych klientów . Stworzyliśmy więc kolekcję długopisów reklamowych w której połączyliśmy ergonomię ich kształtu z nowoczesnym, estetycznym wzornictwem, oraz solidne wykonanie z przystępną ceną.

Odzież Reklamowa

Odzież reklamowa to wyjątkowo szeroka grupa artykułów o bardzo różnych funkcjach marketingowych . Najtańsze produkty takie jak czapki czy koszulki znajdują zastosowanie jako niedrogie upominki reklamowe i są nieodzownym elementem budowania pozytywnych relacji i lojalności konsumenta. Nieco droższe wyroby takie jak bluzy polarowe, koszule i kurtki będą najczęściej wykorzystane jako element ubioru korporacyjnego .Bez względu na cenę i zastosowanie, odzież reklamowa powinna kształtować pozytywny obraz firmy lub produktu w świadomości klienta i dlatego tak ważna jest tu jej jakość oraz estetyka wykonania.

Koszulka Stedman ST7000 Lux Unisex 180 g

Koszulki > T-Shirt

XS S M L XL XXL XXXL 4XL 5XL

Biała
22.8 PLN/SZT Netto + 23% Vat
Kolor
25.6 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Najniższa cena z ostatnich 30 dni:

Biała - 22.8 pln/szt Netto + 23% Vat

Kolor - 25.6 pln/szt Netto + 23% Vat

Koszulka ST7000 Lux Unisex 180g z 100% bawełny czesanej ring-spun wykonana w technologii single jersey.
T-shirt Premium wykonany z luksusowej bawełny czesanej ring-spun, miękkiej dla skóry i doskonale nadającej się do wszystkich rodzajów nadruków. Szwy boczne zapewniają idealne dopasowanie.

styl unisex – doskonały zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, luksusowa bawełna czesana ring-spun, gramatura 180 g/m², boczne szwy, wszywka premium na kołnierzyku, metka do oderwania w bocznym szwie.

Skontaktuj się z nami