Koszulki reklamowe z nadrukiem

Nadruki na koszulkach są jednym z najczęściej stosowanych sposobów dotarcia do klienta, a koszulki reklamowe stały się nieodzownym narzędziem budowy pozytywnych relacji i lojalności konsumentów. Można mówić że jest to obecnie tradycyjny i sprawdzony sposób promowania marki, firmy, produktów i haseł społecznościowych przy stosunkowo niewielkich kosztach . Nieprzypadkowo ta forma promocji określana jest jako "chodząca reklama" lub wykorzystanie "najtańszej powierzchni reklamowej " . T-shirt z nadrukiem doskonale sprawdza się podczas akcji terenowych czy eventów, oraz jako upominek reklamowy .

Długopisy Reklamowe

Długopis reklamowy dzięki połączeniu niskiej ceny i dużej funkcjonalności jest jednym z najpopularniejszych upominków promocyjnych. Bardzo często w ręku klienta długopis z nadrukiem pełni funkcję „ambasadora marki” . Każdy z nas ma lub miał swój ulubiony długopis i na pewno zdarzyło się że był to właśnie długopis z nadrukowanym logo lub hasłem reklamowym . Chcemy aby dostarczane przez nas długopisy z nadrukiem stały się „ulubieńcami” waszych klientów . Stworzyliśmy więc kolekcję długopisów reklamowych w której połączyliśmy ergonomię ich kształtu z nowoczesnym, estetycznym wzornictwem, oraz solidne wykonanie z przystępną ceną.

Odzież Reklamowa

Odzież reklamowa to wyjątkowo szeroka grupa artykułów o bardzo różnych funkcjach marketingowych . Najtańsze produkty takie jak czapki czy koszulki znajdują zastosowanie jako niedrogie upominki reklamowe i są nieodzownym elementem budowania pozytywnych relacji i lojalności konsumenta. Nieco droższe wyroby takie jak bluzy polarowe, koszule i kurtki będą najczęściej wykorzystane jako element ubioru korporacyjnego .Bez względu na cenę i zastosowanie, odzież reklamowa powinna kształtować pozytywny obraz firmy lub produktu w świadomości klienta i dlatego tak ważna jest tu jej jakość oraz estetyka wykonania.

Koszulka T-Shirt 205 gr FOTL Super Premium 102.01

Koszulki > T-Shirt

S M L XL XXL

Biała
14.82 PLN/SZT Netto + 23% Vat
Kolor
17.74 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Najniższa cena z ostatnich 30 dni:

Biała - 14.82 pln/szt Netto + 23% Vat

Kolor - 17.74 pln/szt Netto + 23% Vat

Podkoszulek Premium Tee – Fruit of The Loom 195/205 g/m² . Topowy produkt znanego producenta odzieży gwarantujący długi okres użytkowania , wytrzymuje pranie w 60 stopniach celsjusza , w 100% bawełniana tkanina wykonana z opatentowanej przędzy „Belcoro” , taśma wzdłuż karku, podwójny szew przy rękawach, wokół wykroju szyi i wzdłuż brzegu, materiał niekurczliwy, koszulka bez szwów bocznych. Rozmiary: S, M, L, XL, XXL .

Skontaktuj się z nami