Koszulki reklamowe z nadrukiem

Nadruki na koszulkach są jednym z najczęściej stosowanych sposobów dotarcia do klienta, a koszulki reklamowe stały się nieodzownym narzędziem budowy pozytywnych relacji i lojalności konsumentów. Można mówić że jest to obecnie tradycyjny i sprawdzony sposób promowania marki, firmy, produktów i haseł społecznościowych przy stosunkowo niewielkich kosztach . Nieprzypadkowo ta forma promocji określana jest jako "chodząca reklama" lub wykorzystanie "najtańszej powierzchni reklamowej " . T-shirt z nadrukiem doskonale sprawdza się podczas akcji terenowych czy eventów, oraz jako upominek reklamowy .

Długopisy Reklamowe

Długopis reklamowy dzięki połączeniu niskiej ceny i dużej funkcjonalności jest jednym z najpopularniejszych upominków promocyjnych. Bardzo często w ręku klienta długopis z nadrukiem pełni funkcję „ambasadora marki” . Każdy z nas ma lub miał swój ulubiony długopis i na pewno zdarzyło się że był to właśnie długopis z nadrukowanym logo lub hasłem reklamowym . Chcemy aby dostarczane przez nas długopisy z nadrukiem stały się „ulubieńcami” waszych klientów . Stworzyliśmy więc kolekcję długopisów reklamowych w której połączyliśmy ergonomię ich kształtu z nowoczesnym, estetycznym wzornictwem, oraz solidne wykonanie z przystępną ceną.

Odzież Reklamowa

Odzież reklamowa to wyjątkowo szeroka grupa artykułów o bardzo różnych funkcjach marketingowych . Najtańsze produkty takie jak czapki czy koszulki znajdują zastosowanie jako niedrogie upominki reklamowe i są nieodzownym elementem budowania pozytywnych relacji i lojalności konsumenta. Nieco droższe wyroby takie jak bluzy polarowe, koszule i kurtki będą najczęściej wykorzystane jako element ubioru korporacyjnego .Bez względu na cenę i zastosowanie, odzież reklamowa powinna kształtować pozytywny obraz firmy lub produktu w świadomości klienta i dlatego tak ważna jest tu jej jakość oraz estetyka wykonania.

Koszulka T-Shirt 180gr 180.09 Gildan Heavy

Koszulki > T-Shirt

S M L XL XXL XXXL

Biała
13.9 PLN/SZT Netto + 23% Vat
Kolor
17.12 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Najniższa cena z ostatnich 30 dni:

Biała - 13.9 pln/szt Netto + 23% Vat

Kolor - 17.12 pln/szt Netto + 23% Vat

180.09 – Podkoszulek Heavy –

185 g/m² (White: 175 g/m²)

100% bawełna (Ash: 99% bawełna, 1% poliester; Sport Grey, wszystkie kolory Antique: 90% bawełna, 10% poliester)

wszystkie kolory Heather (Blackberry, Lilac, Midnight, Russet, Sunset, Tweed): 50% bawełna, 50% poliester

przędza open-end

taśma wzmacniająca od ramienia do ramienia

podwójny szew przy rękawach i u dołu koszulki

bez bocznych szwów

 

Rozmiary: S, M, L, XL, XXL, 3XL

Skontaktuj się z nami