Koszulki reklamowe z nadrukiem

Nadruki na koszulkach są jednym z najczęściej stosowanych sposobów dotarcia do klienta, a koszulki reklamowe stały się nieodzownym narzędziem budowy pozytywnych relacji i lojalności konsumentów. Można mówić że jest to obecnie tradycyjny i sprawdzony sposób promowania marki, firmy, produktów i haseł społecznościowych przy stosunkowo niewielkich kosztach . Nieprzypadkowo ta forma promocji określana jest jako "chodząca reklama" lub wykorzystanie "najtańszej powierzchni reklamowej " . T-shirt z nadrukiem doskonale sprawdza się podczas akcji terenowych czy eventów, oraz jako upominek reklamowy .

Długopisy Reklamowe

Długopis reklamowy dzięki połączeniu niskiej ceny i dużej funkcjonalności jest jednym z najpopularniejszych upominków promocyjnych. Bardzo często w ręku klienta długopis z nadrukiem pełni funkcję „ambasadora marki” . Każdy z nas ma lub miał swój ulubiony długopis i na pewno zdarzyło się że był to właśnie długopis z nadrukowanym logo lub hasłem reklamowym . Chcemy aby dostarczane przez nas długopisy z nadrukiem stały się „ulubieńcami” waszych klientów . Stworzyliśmy więc kolekcję długopisów reklamowych w której połączyliśmy ergonomię ich kształtu z nowoczesnym, estetycznym wzornictwem, oraz solidne wykonanie z przystępną ceną.

Odzież Reklamowa

Odzież reklamowa to wyjątkowo szeroka grupa artykułów o bardzo różnych funkcjach marketingowych . Najtańsze produkty takie jak czapki czy koszulki znajdują zastosowanie jako niedrogie upominki reklamowe i są nieodzownym elementem budowania pozytywnych relacji i lojalności konsumenta. Nieco droższe wyroby takie jak bluzy polarowe, koszule i kurtki będą najczęściej wykorzystane jako element ubioru korporacyjnego .Bez względu na cenę i zastosowanie, odzież reklamowa powinna kształtować pozytywny obraz firmy lub produktu w świadomości klienta i dlatego tak ważna jest tu jej jakość oraz estetyka wykonania.

Kurtka pikowana ST5420

S M L XL XXL XXXL 4XL 5XL

250 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Najniższa cena z ostatnich 30 dni 250pln/szt Netto + 23% Vat

Skontaktuj się z nami

Kurtka pikowana męska ST5420 to kurtka o regularnym kroju, wykonana z nylonu na warstwie zewnętrznej i obszyciu, wypełniona 100% poliestrem.

Kurtka ta została zaprojektowana z myślą o funkcjonalności, praktyczności i wygodzie. Posiada wiele praktycznych elementów, które zwiększają jej funkcjonalność.

Kurtka wyposażona jest w wiele kieszeni, w tym wewnętrzną kieszeń z przodu po prawej stronie oraz wewnętrzną kieszeń ułatwiającą haftowanie. Ponadto, kurtka ma półksiężyc na środku pleców, który pozwala na indywidualizację kurtki. Zapięcie kurtki odbywa się za pomocą zamków błyskawicznych SBS wysokiej jakości.

Kurtka pikowana męska ST5420 nie zawiera fluoru i PFC, co jest korzystne dla środowiska naturalnego.

Na karku kurtki znajduje się duża metka premium, a w szwie bocznym zrywalna etykieta „tear away” w kolorze black opal i blue midnight, która umożliwia bezproblemowe usunięcie metki producenta.

Podsumowując, Kurtka pikowana męska ST5420 to praktyczna, funkcjonalna i wygodna kurtka męska, wykonana z trwałych materiałów, zapewniających ochronę przed zimnem i wiatrem.

Karta Produktu

Podobne produkty

Kurtka Damska ST5530 Bez rękawów Lux Padded Vest

Kurtka bezrękawnik pikowana ST5430

Kurtka Pikowana Damska ST5520

Kurtka pikowana ST5420

Kurtka Wiatrówka B&C Sirroco 49642

57,98 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Przy nakładzie 50 szt.

Kurtka Wiatrówka damska B&C 49742

57,98 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Przy nakładzie 50 szt.

Kurtka Promostars Windbreaker 51002

46,88 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Przy nakładzie 50 szt.

Kurtka Fastplant

74,90 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Przy nakładzie 20 szt.