Koszulki reklamowe z nadrukiem

Nadruki na koszulkach są jednym z najczęściej stosowanych sposobów dotarcia do klienta, a koszulki reklamowe stały się nieodzownym narzędziem budowy pozytywnych relacji i lojalności konsumentów. Można mówić że jest to obecnie tradycyjny i sprawdzony sposób promowania marki, firmy, produktów i haseł społecznościowych przy stosunkowo niewielkich kosztach . Nieprzypadkowo ta forma promocji określana jest jako "chodząca reklama" lub wykorzystanie "najtańszej powierzchni reklamowej " . T-shirt z nadrukiem doskonale sprawdza się podczas akcji terenowych czy eventów, oraz jako upominek reklamowy .

Długopisy Reklamowe

Długopis reklamowy dzięki połączeniu niskiej ceny i dużej funkcjonalności jest jednym z najpopularniejszych upominków promocyjnych. Bardzo często w ręku klienta długopis z nadrukiem pełni funkcję „ambasadora marki” . Każdy z nas ma lub miał swój ulubiony długopis i na pewno zdarzyło się że był to właśnie długopis z nadrukowanym logo lub hasłem reklamowym . Chcemy aby dostarczane przez nas długopisy z nadrukiem stały się „ulubieńcami” waszych klientów . Stworzyliśmy więc kolekcję długopisów reklamowych w której połączyliśmy ergonomię ich kształtu z nowoczesnym, estetycznym wzornictwem, oraz solidne wykonanie z przystępną ceną.

Odzież Reklamowa

Odzież reklamowa to wyjątkowo szeroka grupa artykułów o bardzo różnych funkcjach marketingowych . Najtańsze produkty takie jak czapki czy koszulki znajdują zastosowanie jako niedrogie upominki reklamowe i są nieodzownym elementem budowania pozytywnych relacji i lojalności konsumenta. Nieco droższe wyroby takie jak bluzy polarowe, koszule i kurtki będą najczęściej wykorzystane jako element ubioru korporacyjnego .Bez względu na cenę i zastosowanie, odzież reklamowa powinna kształtować pozytywny obraz firmy lub produktu w świadomości klienta i dlatego tak ważna jest tu jej jakość oraz estetyka wykonania.

Polar rozpinany Stedman ST5950

S M L XL

Przy nakładzie 20 szt.

125.5 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Najniższa cena z ostatnich 30 dni 125.5pln/szt Netto + 23% Vat

Skontaktuj się z nami

Polar rozpinany Stedman ST5950
Rozpinana bluza polarowa dla kobiet

.

Materiał: 100% poliestru; polar knit fleece z powłoką antypillingową

Masa: 280 g/m²

Kroje: Regular Fit

Rozmiary: S-M-L-XL

Temperatura prania: maksymalna temperatura prania 40°C

.

Wspaniała dziana powierzchnia: ta wysokogatunkowa rozpinana bluza z polaru Knit Fleece dla kobiet, z ciepłym kapturem typu scuba, zamkiem błyskawicznym w kontrastującym kolorze i modnym efektem melanżu, ma drapaną warstwę wewnętrzną, co zapewnia wysoki poziom komfortu i dodatkowe poczucie ciepła.

.

Ciepła, elastyczna i wytrzymała dzianina z eleganckim efektem dziania, drapana od wewnątrz, powierzchnia z efektem robótki na drutach, tkanina polar z powłoką antypillingową, kaptur typu scuba, metalowe oczka na sznurek (nie zawierają niklu), szeroki troczek w kontrastującym kolorze (czarny), 2 kieszenie z zamkami błyskawicznymi w kontrastującym kolorze, zamek błyskawiczny w kontrastującym kolorze z dzianinowym uchwytem, poliestrowa lamówka w kontrastujacym kolorze na rekawach, kapturze i szwie dolnym, taśma na karku w kontrastującym kolorze, szwy boczne z panelami, mała metka rozmiarowa na karku, etykietka z przepisem prania w szwie bocznym

Karta Produktu

Podobne produkty

Polar Stedman power jacket ST5040

Polar Stedman ST5100

73,60 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Przy nakładzie 20 szt.

Polar Stedman ST5850

130,55 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Przy nakładzie 20 szt.

Polar Promostars 68202

65,60 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Przy nakładzie 20 szt.

Polar Promostars 68109 Franklin

41,60 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Przy nakładzie 20 szt.

Polar JHK FLRL 300

57,60 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Przy nakładzie 20 szt.

Polar Dziecięcy JHK FLRK 300

51,00 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Przy nakładzie 20 szt.

Polar Promostars 68133

88,00 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Przy nakładzie 20 szt.