Koszulki reklamowe z nadrukiem

Nadruki na koszulkach są jednym z najczęściej stosowanych sposobów dotarcia do klienta, a koszulki reklamowe stały się nieodzownym narzędziem budowy pozytywnych relacji i lojalności konsumentów. Można mówić że jest to obecnie tradycyjny i sprawdzony sposób promowania marki, firmy, produktów i haseł społecznościowych przy stosunkowo niewielkich kosztach . Nieprzypadkowo ta forma promocji określana jest jako "chodząca reklama" lub wykorzystanie "najtańszej powierzchni reklamowej " . T-shirt z nadrukiem doskonale sprawdza się podczas akcji terenowych czy eventów, oraz jako upominek reklamowy .

Długopisy Reklamowe

Długopis reklamowy dzięki połączeniu niskiej ceny i dużej funkcjonalności jest jednym z najpopularniejszych upominków promocyjnych. Bardzo często w ręku klienta długopis z nadrukiem pełni funkcję „ambasadora marki” . Każdy z nas ma lub miał swój ulubiony długopis i na pewno zdarzyło się że był to właśnie długopis z nadrukowanym logo lub hasłem reklamowym . Chcemy aby dostarczane przez nas długopisy z nadrukiem stały się „ulubieńcami” waszych klientów . Stworzyliśmy więc kolekcję długopisów reklamowych w której połączyliśmy ergonomię ich kształtu z nowoczesnym, estetycznym wzornictwem, oraz solidne wykonanie z przystępną ceną.

Odzież Reklamowa

Odzież reklamowa to wyjątkowo szeroka grupa artykułów o bardzo różnych funkcjach marketingowych . Najtańsze produkty takie jak czapki czy koszulki znajdują zastosowanie jako niedrogie upominki reklamowe i są nieodzownym elementem budowania pozytywnych relacji i lojalności konsumenta. Nieco droższe wyroby takie jak bluzy polarowe, koszule i kurtki będą najczęściej wykorzystane jako element ubioru korporacyjnego .Bez względu na cenę i zastosowanie, odzież reklamowa powinna kształtować pozytywny obraz firmy lub produktu w świadomości klienta i dlatego tak ważna jest tu jej jakość oraz estetyka wykonania.

Leon Soft

Przy nakładzie 1000 szt.

1.85 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Najniższa cena z ostatnich 30 dni 1.85pln/szt Netto + 23% Vat

Skontaktuj się z nami

Metalowy długopis z końcówką do obsługi ekranów dotykowych.

Idealny do pisania i reklamy długopis metalowy z końcówką touch pen. Czarny, matowy korpus z antypoślizgową powłoką, na którym za dopłatą wykonamy fantastyczny, kolorowy, lustrzany grawer w odcieniu zbliżonym do gumowej końcówki do obsługi ekranów dotykowych. Zachwyt klientów i pełna satysfakcja z zakupu gwarantowane.

Długopis posiada niebieski wkład piszący o dużej pojemności. Istnieje możliwość wymiany wkładu na kolor czarny lub czerwony za dopłatą . Firmom i instytucjom zainteresowanym zakupem wysyłamy bezpłatne próbki.

ikona pdf Pobierz Katalog