Koszulki reklamowe z nadrukiem

Nadruki na koszulkach są jednym z najczęściej stosowanych sposobów dotarcia do klienta, a koszulki reklamowe stały się nieodzownym narzędziem budowy pozytywnych relacji i lojalności konsumentów. Można mówić że jest to obecnie tradycyjny i sprawdzony sposób promowania marki, firmy, produktów i haseł społecznościowych przy stosunkowo niewielkich kosztach . Nieprzypadkowo ta forma promocji określana jest jako "chodząca reklama" lub wykorzystanie "najtańszej powierzchni reklamowej " . T-shirt z nadrukiem doskonale sprawdza się podczas akcji terenowych czy eventów, oraz jako upominek reklamowy .

Długopisy Reklamowe

Długopis reklamowy dzięki połączeniu niskiej ceny i dużej funkcjonalności jest jednym z najpopularniejszych upominków promocyjnych. Bardzo często w ręku klienta długopis z nadrukiem pełni funkcję „ambasadora marki” . Każdy z nas ma lub miał swój ulubiony długopis i na pewno zdarzyło się że był to właśnie długopis z nadrukowanym logo lub hasłem reklamowym . Chcemy aby dostarczane przez nas długopisy z nadrukiem stały się „ulubieńcami” waszych klientów . Stworzyliśmy więc kolekcję długopisów reklamowych w której połączyliśmy ergonomię ich kształtu z nowoczesnym, estetycznym wzornictwem, oraz solidne wykonanie z przystępną ceną.

Odzież Reklamowa

Odzież reklamowa to wyjątkowo szeroka grupa artykułów o bardzo różnych funkcjach marketingowych . Najtańsze produkty takie jak czapki czy koszulki znajdują zastosowanie jako niedrogie upominki reklamowe i są nieodzownym elementem budowania pozytywnych relacji i lojalności konsumenta. Nieco droższe wyroby takie jak bluzy polarowe, koszule i kurtki będą najczęściej wykorzystane jako element ubioru korporacyjnego .Bez względu na cenę i zastosowanie, odzież reklamowa powinna kształtować pozytywny obraz firmy lub produktu w świadomości klienta i dlatego tak ważna jest tu jej jakość oraz estetyka wykonania.

Lux Softshell ST5540

S M L XL XXL XXXL

211.9 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Najniższa cena z ostatnich 30 dni 211.9pln/szt Netto + 23% Vat

Skontaktuj się z nami

Damski soft shell Lux Stedman ST5540 to funkcjonalna i stylowa kurtka wykonana z wodoodpornej i oddychającej tkaniny 3-warstwowej, która nie zawiera fluoru i PFC. Kurtka została wyposażona w kaptur, który jest odejmowany, a także wewnętrzną kieszeń z przodu, po prawej stronie.

Kurtka posiada także zamki błyskawiczne SBS wysokiej jakości, które umożliwiają łatwe i szybkie zapięcie oraz odpinanie kurtki. Dodatkowo, kurtka wyposażona jest w dużą metkę premium na karku oraz zrywalną etykietę „tear away” w szwie bocznym, co pozwala na łatwe usunięcie etykiety bez uszkodzenia kurtki.

Kurtka ma klasyczny krój Regular i dostępna jest w rozmiarach XS, S, M, L, XL, XXL oraz 3XL. Jej waga wynosi 250 g/m, co czyni ją lekką i wygodną w noszeniu. To idealna kurtka dla kobiet, które cenią sobie funkcjonalność, styl i wysoką jakość wykonania.

Karta Produktu

Podobne produkty

Lux Softshell ST5540

Softshell Lux ST5440

Softshell Vert lady

162,11 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Przy nakładzie 20 szt.

Softshell Vert

162,11 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Przy nakładzie 20 szt.

Softshell Sols Relax Men 46600

187,23 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Przy nakładzie 20 szt.

Softshell Promostars 51420

206,40 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Przy nakładzie 10 szt.

Softshell Sols 46802

246,21 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Przy nakładzie 10 szt.

Softshell Sols 46800

187,23 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Przy nakładzie 10 szt.