Koszulki reklamowe z nadrukiem

Nadruki na koszulkach są jednym z najczęściej stosowanych sposobów dotarcia do klienta, a koszulki reklamowe stały się nieodzownym narzędziem budowy pozytywnych relacji i lojalności konsumentów. Można mówić że jest to obecnie tradycyjny i sprawdzony sposób promowania marki, firmy, produktów i haseł społecznościowych przy stosunkowo niewielkich kosztach . Nieprzypadkowo ta forma promocji określana jest jako "chodząca reklama" lub wykorzystanie "najtańszej powierzchni reklamowej " . T-shirt z nadrukiem doskonale sprawdza się podczas akcji terenowych czy eventów, oraz jako upominek reklamowy .

Długopisy Reklamowe

Długopis reklamowy dzięki połączeniu niskiej ceny i dużej funkcjonalności jest jednym z najpopularniejszych upominków promocyjnych. Bardzo często w ręku klienta długopis z nadrukiem pełni funkcję „ambasadora marki” . Każdy z nas ma lub miał swój ulubiony długopis i na pewno zdarzyło się że był to właśnie długopis z nadrukowanym logo lub hasłem reklamowym . Chcemy aby dostarczane przez nas długopisy z nadrukiem stały się „ulubieńcami” waszych klientów . Stworzyliśmy więc kolekcję długopisów reklamowych w której połączyliśmy ergonomię ich kształtu z nowoczesnym, estetycznym wzornictwem, oraz solidne wykonanie z przystępną ceną.

Odzież Reklamowa

Odzież reklamowa to wyjątkowo szeroka grupa artykułów o bardzo różnych funkcjach marketingowych . Najtańsze produkty takie jak czapki czy koszulki znajdują zastosowanie jako niedrogie upominki reklamowe i są nieodzownym elementem budowania pozytywnych relacji i lojalności konsumenta. Nieco droższe wyroby takie jak bluzy polarowe, koszule i kurtki będą najczęściej wykorzystane jako element ubioru korporacyjnego .Bez względu na cenę i zastosowanie, odzież reklamowa powinna kształtować pozytywny obraz firmy lub produktu w świadomości klienta i dlatego tak ważna jest tu jej jakość oraz estetyka wykonania.

Softshell Lux ST5440

S M L XL XXL XXXL 4XL 5XL

211.9 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Najniższa cena z ostatnich 30 dni 211.9pln/szt Netto + 23% Vat

Skontaktuj się z nami

Lux Softshell st5440 marki Stedman to kurtka typu softshell, zaprojektowana z myślą o zapewnieniu użytkownikowi wysokiego komfortu oraz ochrony przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi.

Oto jej najważniejsze cechy:

  • Kaptur odejmowany – kaptur kurtki można łatwo zdjąć, dzięki czemu użytkownik może dostosować kurtkę do swoich potrzeb i preferencji.
  • Wewnętrzna kieszeń z przodu po prawej stronie – kurtka posiada wygodną kieszeń wewnętrzną, w której można przechowywać drobne przedmioty, takie jak telefon, klucze czy portfel.
  • Zamki błyskawiczne SBS wysokiej jakości – kurtka wyposażona jest w zamki błyskawiczne renomowanej firmy SBS, które są znane z wysokiej jakości wykonania oraz trwałości.
  • Wodoodporna i oddychająca tkanina 3-warstwowa – kurtka wykonana jest z tkaniny 3-warstwowej, która zapewnia użytkownikowi ochronę przed deszczem i wilgocią, jednocześnie pozwalając na swobodne odprowadzanie wilgoci z wnętrza kurtki na zewnątrz.
  • Nie zawierają fluoru i PFC – kurtka jest przyjazna dla środowiska, ponieważ nie zawiera szkodliwych substancji, takich jak fluor czy PFC.
  • Tkana, duża metka premium na karku – kurtka posiada dużą, tkana metkę na karku, która nadaje jej elegancki wygląd.
  • Zrywalna etykieta „tear away” w szwie bocznym – kurtka ma zrywalną etykietę, którą można łatwo usunąć, nie uszkadzając przy tym szwu bocznego.

Karta Produktu

Podobne produkty

Lux Softshell ST5540

Softshell Lux ST5440

Softshell Vert lady

162,11 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Przy nakładzie 20 szt.

Softshell Vert

162,11 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Przy nakładzie 20 szt.

Softshell Sols Relax Men 46600

187,23 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Przy nakładzie 20 szt.

Softshell Promostars 51420

206,40 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Przy nakładzie 10 szt.

Softshell Sols 46802

246,21 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Przy nakładzie 10 szt.

Softshell Sols 46800

187,23 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Przy nakładzie 10 szt.