Chinese (Simplified)CzechDutchEnglishFrenchGermanHungarianItalianPolishPortugueseSpanishUkrainian

Koszulki reklamowe z nadrukiem

Nadruki na koszulkach są jednym z najczęściej stosowanych sposobów dotarcia do klienta, a koszulki reklamowe stały się nieodzownym narzędziem budowy pozytywnych relacji i lojalności konsumentów. Można mówić że jest to obecnie tradycyjny i sprawdzony sposób promowania marki, firmy, produktów i haseł społecznościowych przy stosunkowo niewielkich kosztach . Nieprzypadkowo ta forma promocji określana jest jako "chodząca reklama" lub wykorzystanie "najtańszej powierzchni reklamowej " . T-shirt z nadrukiem doskonale sprawdza się podczas akcji terenowych czy eventów, oraz jako upominek reklamowy .

Długopisy Reklamowe

Długopis reklamowy dzięki połączeniu niskiej ceny i dużej funkcjonalności jest jednym z najpopularniejszych upominków promocyjnych. Bardzo często w ręku klienta długopis z nadrukiem pełni funkcję „ambasadora marki” . Każdy z nas ma lub miał swój ulubiony długopis i na pewno zdarzyło się że był to właśnie długopis z nadrukowanym logo lub hasłem reklamowym . Chcemy aby dostarczane przez nas długopisy z nadrukiem stały się „ulubieńcami” waszych klientów . Stworzyliśmy więc kolekcję długopisów reklamowych w której połączyliśmy ergonomię ich kształtu z nowoczesnym, estetycznym wzornictwem, oraz solidne wykonanie z przystępną ceną.

Odzież Reklamowa

Odzież reklamowa to wyjątkowo szeroka grupa artykułów o bardzo różnych funkcjach marketingowych . Najtańsze produkty takie jak czapki czy koszulki znajdują zastosowanie jako niedrogie upominki reklamowe i są nieodzownym elementem budowania pozytywnych relacji i lojalności konsumenta. Nieco droższe wyroby takie jak bluzy polarowe, koszule i kurtki będą najczęściej wykorzystane jako element ubioru korporacyjnego .Bez względu na cenę i zastosowanie, odzież reklamowa powinna kształtować pozytywny obraz firmy lub produktu w świadomości klienta i dlatego tak ważna jest tu jej jakość oraz estetyka wykonania.

Koszulka Sportowa dziecięca JHK

3 - 14

Przy nakładzie 100 szt.

12.6 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Najniższa cena z ostatnich 30 dni 12.6pln/szt Netto + 23% Vat

Skontaktuj się z nami

JHK Sport Kid – 130g/m2, T-shirt dziecięcy z krótkim rękawem.. Materiał “oddychający”. Rękawy raglanowe wszywane ozdobnym ściegiem. Wzmocniony lycrą ściągacz. Taśma wzmacniająca. 100% poliester.

Koszulka dla dzieci

Rozmiary: 3-4 / 5-6 / 7-8 / 9-11 / 12-14

Podobne produkty

Koszulka Sportowa JHK

13,40 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Przy nakładzie 100 szt.

Koszulka Sportowa Promostars 21551

15,84 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Przy nakładzie 100 szt.

Koszulka Sportowa JHK Lady

12,90 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Przy nakładzie 100 szt.

Koszulka Sportowa Promostars 21554

14,24 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Przy nakładzie 100 szt.

Koszulka Sportowa Promostars 21557

12,64 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Przy nakładzie 100 szt.

Koszulka Sportowa dziecięca JHK

11,20 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Przy nakładzie 100 szt.

Koszulka Sportowa Sport Run

20,78 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Przy nakładzie 100 szt.

Koszulka Sportowa Sport Run Lady

20,78 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Przy nakładzie 100 szt.