Chinese (Simplified)CzechDutchEnglishFrenchGermanHungarianItalianPolishPortugueseSpanishUkrainian

Koszulki reklamowe z nadrukiem

Nadruki na koszulkach są jednym z najczęściej stosowanych sposobów dotarcia do klienta, a koszulki reklamowe stały się nieodzownym narzędziem budowy pozytywnych relacji i lojalności konsumentów. Można mówić że jest to obecnie tradycyjny i sprawdzony sposób promowania marki, firmy, produktów i haseł społecznościowych przy stosunkowo niewielkich kosztach . Nieprzypadkowo ta forma promocji określana jest jako "chodząca reklama" lub wykorzystanie "najtańszej powierzchni reklamowej " . T-shirt z nadrukiem doskonale sprawdza się podczas akcji terenowych czy eventów, oraz jako upominek reklamowy .

Długopisy Reklamowe

Długopis reklamowy dzięki połączeniu niskiej ceny i dużej funkcjonalności jest jednym z najpopularniejszych upominków promocyjnych. Bardzo często w ręku klienta długopis z nadrukiem pełni funkcję „ambasadora marki” . Każdy z nas ma lub miał swój ulubiony długopis i na pewno zdarzyło się że był to właśnie długopis z nadrukowanym logo lub hasłem reklamowym . Chcemy aby dostarczane przez nas długopisy z nadrukiem stały się „ulubieńcami” waszych klientów . Stworzyliśmy więc kolekcję długopisów reklamowych w której połączyliśmy ergonomię ich kształtu z nowoczesnym, estetycznym wzornictwem, oraz solidne wykonanie z przystępną ceną.

Odzież Reklamowa

Odzież reklamowa to wyjątkowo szeroka grupa artykułów o bardzo różnych funkcjach marketingowych . Najtańsze produkty takie jak czapki czy koszulki znajdują zastosowanie jako niedrogie upominki reklamowe i są nieodzownym elementem budowania pozytywnych relacji i lojalności konsumenta. Nieco droższe wyroby takie jak bluzy polarowe, koszule i kurtki będą najczęściej wykorzystane jako element ubioru korporacyjnego .Bez względu na cenę i zastosowanie, odzież reklamowa powinna kształtować pozytywny obraz firmy lub produktu w świadomości klienta i dlatego tak ważna jest tu jej jakość oraz estetyka wykonania.

Koszulka Sportowa Promostars 21554

XS - XXL

Przy nakładzie 100 szt.

15.93 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Najniższa cena z ostatnich 30 dni 15.93pln/szt Netto + 23% Vat

Skontaktuj się z nami

Rozmiary: xs, s, m, l, xl, xl+

Waga: 140 g/m2

Skład: 100% poliester
Opis: damski sportowy t-shirt z raglanowymi rękawami; oddychający, szybkoschnący materiał, utrzymujący suchość ciała i jego optymalną temperaturę; materiał nadający się do sublimacji; szwy typu interlock

Podobne produkty

Koszulka Sportowa JHK

13,40 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Przy nakładzie 100 szt.

Koszulka Sportowa Promostars 21551

15,84 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Przy nakładzie 100 szt.

Koszulka Sportowa JHK Lady

12,90 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Przy nakładzie 100 szt.

Koszulka Sportowa Promostars 21554

14,24 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Przy nakładzie 100 szt.

Koszulka Sportowa Promostars 21557

12,64 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Przy nakładzie 100 szt.

Koszulka Sportowa dziecięca JHK

11,20 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Przy nakładzie 100 szt.

Koszulka Sportowa Sport Run

20,78 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Przy nakładzie 100 szt.

Koszulka Sportowa Sport Run Lady

20,78 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Przy nakładzie 100 szt.