Chinese (Simplified)CzechDutchEnglishFrenchGermanHungarianItalianPolishPortugueseSpanishUkrainian

Koszulki reklamowe z nadrukiem

Nadruki na koszulkach są jednym z najczęściej stosowanych sposobów dotarcia do klienta, a koszulki reklamowe stały się nieodzownym narzędziem budowy pozytywnych relacji i lojalności konsumentów. Można mówić że jest to obecnie tradycyjny i sprawdzony sposób promowania marki, firmy, produktów i haseł społecznościowych przy stosunkowo niewielkich kosztach . Nieprzypadkowo ta forma promocji określana jest jako "chodząca reklama" lub wykorzystanie "najtańszej powierzchni reklamowej " . T-shirt z nadrukiem doskonale sprawdza się podczas akcji terenowych czy eventów, oraz jako upominek reklamowy .

Długopisy Reklamowe

Długopis reklamowy dzięki połączeniu niskiej ceny i dużej funkcjonalności jest jednym z najpopularniejszych upominków promocyjnych. Bardzo często w ręku klienta długopis z nadrukiem pełni funkcję „ambasadora marki” . Każdy z nas ma lub miał swój ulubiony długopis i na pewno zdarzyło się że był to właśnie długopis z nadrukowanym logo lub hasłem reklamowym . Chcemy aby dostarczane przez nas długopisy z nadrukiem stały się „ulubieńcami” waszych klientów . Stworzyliśmy więc kolekcję długopisów reklamowych w której połączyliśmy ergonomię ich kształtu z nowoczesnym, estetycznym wzornictwem, oraz solidne wykonanie z przystępną ceną.

Odzież Reklamowa

Odzież reklamowa to wyjątkowo szeroka grupa artykułów o bardzo różnych funkcjach marketingowych . Najtańsze produkty takie jak czapki czy koszulki znajdują zastosowanie jako niedrogie upominki reklamowe i są nieodzownym elementem budowania pozytywnych relacji i lojalności konsumenta. Nieco droższe wyroby takie jak bluzy polarowe, koszule i kurtki będą najczęściej wykorzystane jako element ubioru korporacyjnego .Bez względu na cenę i zastosowanie, odzież reklamowa powinna kształtować pozytywny obraz firmy lub produktu w świadomości klienta i dlatego tak ważna jest tu jej jakość oraz estetyka wykonania.

Koszulka Sportowa Stedman ST8450

S M L XL XXL

Przy nakładzie 100 szt.

Biała
42.3 PLN/SZT Netto + 23% Vat
Kolor
44.9 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Najniższa cena z ostatnich 30 dni
Biała - 42.3 pln/szt Netto + 23% Vat
Kolor - 44.9 pln/szt Netto + 23% Vat

Skontaktuj się z nami

STEDMAN ST8450 Active 140 Polo – 140g/m2, 100% ACTIVE-DRY poliestru, mesh. Siateczka o drobnych oczkach, etykietka z przepisem prania w szwie bocznym, kołnierz typu rib, rozciągliwa dzianina, mała metka rozmiarowa na karku, kontrastująca taśma przy szyi (CBY), dekoracyjne szwy, szwy boczne, rękawki bez ściągaczy, 3 guziki w kolorze materiału

Koszulka dla mężczyzn.

Rozmiary: S-M-L-XL-XXL

Karta Produktu

Podobne produkty

Koszulka Sportowa JHK

13,40 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Przy nakładzie 100 szt.

Koszulka Sportowa Promostars 21551

15,84 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Przy nakładzie 100 szt.

Koszulka Sportowa JHK Lady

12,90 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Przy nakładzie 100 szt.

Koszulka Sportowa Promostars 21554

14,24 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Przy nakładzie 100 szt.

Koszulka Sportowa Promostars 21557

12,64 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Przy nakładzie 100 szt.

Koszulka Sportowa dziecięca JHK

11,20 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Przy nakładzie 100 szt.

Koszulka Sportowa Sport Run

20,78 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Przy nakładzie 100 szt.

Koszulka Sportowa Sport Run Lady

20,78 PLN/SZT Netto + 23% Vat

Przy nakładzie 100 szt.